Meta za začinjanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati
Filter

Meta: 3 izdelki

KOTÁNYI Zelena meta, drobljena

KOTÁNYI Zelena meta, drobljena, 10 g

  • idealno za curry, chutney in omake
  • okus spominja na mentol
  • osvežilna
€ 3,49 (€ 349,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Zelena meta

KOTÁNYI Zelena meta, 105 g

  • sveža aroma
  • note mentola
  • za sladke in slane recepte
€ 5,09 (€ 48,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Österreichische Bergkräuter Bio Nana meta

Österreichische Bergkräuter Bio Nana meta, 40 g

  • samostojno ali za čajne mešanice
  • sveža aroma
  • tudi za začinjanje
€ 3,50 € 3,89 (€ 87,50 / kg)

Dostava do 7. oktober