Morske alge Arche Naturkueche

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Morske alge: 8 izdelkov

Arche Naturküche Sushi Nori, praženo

Arche Naturküche Sushi Nori, praženo, 17 g

  • rdeče morske alge
  • tanko narezano
  • popolno za maki suši in temaki
€ 7,49 (€ 440,59 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio špageti iz morskih alg

Arche Naturküche Bio špageti iz morskih alg, 30 g

  • posušene rjave morske alge
  • blagi okus
  • fini trakovi
€ 3,49 (€ 116,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Wakame

Arche Naturküche Bio Wakame, 25 g

  • posušene morske alge
  • prijetno začinjeno
  • za juhe, solate in zelenjavne jedi
€ 3,89 (€ 155,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Sushi Nori

Arche Naturküche Bio Sushi Nori, 25 g

  • praženi listi alg
  • nežna aroma
  • vsestransko
€ 7,99 (€ 319,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio solata iz morskih alg

Arche Naturküche Bio solata iz morskih alg, 30 g

  • morska solata in dulse
  • blago pikantno
  • okras za juhe, omake in solate
€ 5,09 (€ 169,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Dulse

Arche Naturküche Bio Dulse, 30 g

  • vijolične morske alge
  • iz severovzhodnega Atlantika
  • vsestranski dodatek
€ 7,19 (€ 239,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Sea Mix

Arche Naturküche Bio Sea Mix, 30 g

  • za solate, riževe jedi in drugo
  • posušene wakame, solata in nori
  • iz severnega Atlantika
€ 5,09 (€ 169,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Nori kosmiči

Arche Naturküche Bio Nori kosmiči, 20 g

  • fine zelene morske alge
  • odlična končna začimba
  • dobro se poda k številnim jedem
€ 4,59 (€ 229,50 / kg)

Dostava do 13. oktober