Wiener Zucker

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights
Filter

Wiener Zucker: 6 izdelkov

Wiener Zucker Rjavi sladkor

Wiener Zucker Rjavi sladkor, 500 g

  • Karamelizirano
  • Rafinirano s sirupom sladkornega trsa
  • Idealen je za piškote s kratko peko in medenjake
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiener Zucker Kandis rjavi sladkor

Wiener Zucker Kandis rjavi sladkor, 500 g

  • Karamelizirano
  • Idealno za tople napitke
  • Slastna pecilna sestavina za torte in piškote
€ 3,99 (€ 7,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiener Zucker Sladkor za peko

Wiener Zucker Sladkor za peko, 1 kg

  • Idealno za rahlo pecivo
  • Lahko mešljivo
  • Lahko topno
€ 3,59 (€ 3,59 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiener Zucker Sladkor v prahu

Wiener Zucker Sladkor v prahu, 400 g

  • Ekstra fin
  • Za peko in okrasitev
  • Idealen tudi za glazure v obliki brizganja
€ 1,49 (€ 3,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiener Zucker Beli kandis sladkor

Wiener Zucker Beli kandis sladkor, 500 g

  • popoln za čaj in poparke
  • z odprtino za odpiranje
  • iz koncentriranih sladkornih raztopin
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiener Zucker Fini kristalni sladkor

Wiener Zucker Fini kristalni sladkor, 1 kg

  • Finozrnato
  • Narejeno brez genskega spreminjanja
  • Za sladkanje hladnih in toplih jedi
€ 2,49 (€ 2,49 / kg)

Dostava do 13. oktober