Weingut Triebl Grauburgunder, 0,75 l
Elegantno belo vino z gosto strukturo
€ 8,49
(€ 11,32 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 13,0 vol. %
- suho, polnega telesa in sočno
- eksotično sadno in subtilna pražena aroma
Ustrezni izdelki
Opis
Trieblov Grauburgunder je elegantno, polno belo vino s sočnim značajem: čudovita aroma zrelih kutin se na okusu razkrije z okusi eksotičnega sadja, predvsem z intenzivnimi odsevi ananasa. Subtilne pražene note dopolnjujejo gosto strukturo s kremasto mehkim profilom.
Vino ima vsebnost alkohola 13,0 % vol. Vsebina je 0,75 l na steklenico.
| Št. izd.: | TRIE-GB_2025 |
|---|---|
| Vsebina: | 0,75 l |
| EAN: | 9120074280045 |
| Št.-Proizvajalca: | GB_2025 |
| Znamka: | Weingut Triebl |
| Letnik: | 2024 |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v dobro prezračevanem prostoru., Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Vsebnost alkohola: | 13,0 vol. % |
| Značilnosti: | z alkoholom |
Sestavine
grozdje, stabilizator (metavinska kislina), antioksidanti (Sulfiti)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 335 / 80 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 0,99 g |
| od tega sladkor | 0,19 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Weingut Triebl, Giesselsdorf 42, 8354, St. Anna/Aigen, Avstrija, www.triebl.com |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Weingut Triebl Grauburgunder
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov