Vse iz skupine Wegwartehof

Filtriranje in razvrščanje

Cene Certifikati
Filter

Wegwartehof: 11 izdelkov

Wegwartehof Zeliščna sol

Wegwartehof Zeliščna sol, 200g vrečka

  • fina sestava
  • z biodinamičnimi zelišči
  • ročno pridelano in obdelano
€ 4,58 € 5,09 (€ 22,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wegwartehof Začimbe za pice in testenine

Wegwartehof Začimbe za pice in testenine, 200g vrečka

  • z nejodizirano morsko soljo
  • biodinamična zelišča
  • čudovita aroma
€ 4,58 € 5,09 (€ 22,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wegwartehof Čili - aromatična sol

Wegwartehof Čili -​ aromatična sol, 200g vrečka

  • z nejodizirano morsko soljo
  • blag pikanten okus
  • certifikat Demeter
€ 4,58 € 5,09 (€ 22,90 / kg)

Dostava do 19. oktober

Wegwartehof Bio čaj uspeha

Wegwartehof Bio čaj uspeha, 40 g

  • podari vitalnost, moč in veselje
  • nadzorovana ekološka pridelava in Demeter
€ 4,76 € 5,29 (€ 119,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wegwartehof Aromatična sol

Wegwartehof Aromatična sol, 200g vrečka

  • harmonična mešanica
  • z nejodizirano morsko soljo
  • za lahkotno kuhinjo
€ 4,58 € 5,09 (€ 22,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wegwartehof Čaj čarovnic

Wegwartehof Čaj čarovnic, 40 g

  • za čarobne trenutke
  • nadzorovana ekološka pridelava in Demeter
€ 4,76 € 5,29 (€ 119,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wegwartehof Bio čaj junakov

Wegwartehof Bio čaj junakov, 40 g

  • za velike in majhne junake
  • prebudi neznano moč
  • nadzorovana ekološka pridelava in Demeter
€ 4,76 € 5,29 (€ 119,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wegwartehof Večerni čaj

Wegwartehof Večerni čaj, 40 g

  • Nežna aroma za sprostitev
  • Za umiritev in sproščanje
  • KbA & Demeter
€ 4,76 € 5,29 (€ 119,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wegwartehof Bio čaj za zajtrk

Wegwartehof Bio čaj za zajtrk, 40 g

  • za začetek poln moči
  • iz nadzorovane ekološke pridelave in Demeter
€ 4,76 € 5,29 (€ 119,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wegwartehof Bio čaj za prijatelje

Wegwartehof Bio čaj za prijatelje, 40 g

  • posladka skupen čas
  • iz nadzorovane ekološke pridelave in Demeter
€ 4,76 € 5,29 (€ 119,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wegwartehof Bio Haa-tschi! čaj

Wegwartehof Bio Haa-​tschi! čaj, 40 g

  • ponovno zadihajte
  • za oskrbo z energijo in dobrim počutjem
  • nadzorovana ekološka pridelava in Demeter
€ 4,76 € 5,29 (€ 119,00 / kg)

Dostava do 12. oktober