Viani PESTO - Z baziliko DOP, 180 g
S česnom
€ 6,89
(€ 38,28 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- prijetno grenko
- narejeno v Liguriji
Opis
Izdelano iz ligurijske bazilike, je kombinacija oljčnega olja, indijskih oreščkov, sira, pinjolov in česna, ki ustvarjajo mediteranski pesto. Idealno kot namaz ali pa kot začimba za solato.
Sestavine
oiivno olje, 22 % Genueser Basilikum DOP, indijski oreščki, 10 % oljčno olje ekstra deviško, Grana Padano sir (Polnomastno mleko, sol, Lab, lizocim iz jajca[1], Glukosesirup, Pecorino Romano sir (ovčje mleko, sol, Lab)), ovoj ovsa, morska sol, pinjole, Česen, citronska kislina[1], Askorbinska kislina (300e)[2]
- konzervans
- Antioksidanti
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2303 / 550 kj / kcal |
| maščobe | 53 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 9,5 g |
| ogljikovi hidrati | 11 g |
| od tega sladkor | 6,4 g |
| beljakovine | 6 g |
| Sol | 3,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Italija, info@viani.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Viani PESTO - Z baziliko DOP
2 recenziji kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 4 | (80%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (20%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
5 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
2 recenziji kupcev v drugih jezikih
-
Vam je bila ta ocena v pomoč? (1) (0)
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov
Ocenjen z 5 od možnih 5 zvezdic.
Knapovška 2
Kvaliteten in dobrega okusa