Vse iz skupine Viani & Co.

Edinstven, poseben, enostavno senzacionalen

Že od 70-tih let so znani tartufni gozdovi v regiji Piemont Viani-Reviere. Vonj in okus tartufov dotakne tisto drugo stran doživetja, ki se od vsakodnevnih okusov bistveno razlikuje. Viani in  Co poskuša to senzacijo zdržati v vsej svoji širini.

Filtriranje in razvrščanje

Cene
Filter

Viani & Co.: 9 izdelkov

Viani & Co. Olivno olje z okusom gob

Viani & Co. Olivno olje z okusom gob, 100 ml

  • prijetnega vonja
  • aromatizirano z jurčki
  • idealno za testenine in jedi z rižem
€ 9,89 (€ 98,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Tartufovo olje z belimi tartufi

Viani & Co. Tartufovo olje z belimi tartufi, 100 ml

  • fina aroma
  • intenziven vonj
  • z odličnim olivnim oljem
€ 11,89 (€ 118,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Omaka s tartufi

Viani & Co. Omaka s tartufi, 120 g

  • polnega okusa
  • idealno za aromatiziranje
  • vsestranska uporaba
€ 9,89 (€ 82,42 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Pire belih tartufov

Viani & Co. Pire belih tartufov, 25 g

  • pripravljena pasta
  • idealno za aromatiziranje
€ 38,99 (€ 1.559,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Olivno olje s poletnimi tartufi

Viani & Co. Olivno olje s poletnimi tartufi, 100 ml

  • Oreškast okus
  • Prvovrstno olivno olje
  • Popolno za rižoto in testenine
€ 11,89 (€ 118,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Pašteta iz poletnih tartufov

Viani & Co. Pašteta iz poletnih tartufov, 25 g

  • naravno in polnega okusa
  • za izboljšanje jedi
  • s fino aromo
€ 10,99 (€ 439,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Crostinocreme s tartufi

Viani & Co. Crostinocreme s tartufi, 180 g

  • fin namaz
  • za opečen kruh
  • izvrstna predjed
€ 9,89 (€ 54,94 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Sol s tartufi

Viani & Co. Sol s tartufi, 40 g

  • S poletnimi tartufi
  • edinstven okus
  • namizna sol
€ 9,89 (€ 247,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani & Co. Posušene rezine tartufov

Viani & Co. Posušene rezine tartufov, 10 g

  • blag oreščkast okus
  • podarijo fin okus
  • idealno z maslom in oljem
€ 19,89 (€ 1.989,00 / kg)

Dostava do 6. oktober