TEEKANNE - ingverjev čaj

Klasične pikantne različice in originalne sadne kombinacije

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke
Filter

Ingver: 3 izdelki

TEEKANNE Čaj - Ingver in kurkuma

TEEKANNE Čaj -​ Ingver in kurkuma, 18 čajnih vrečk (32,40 g)

  • bogat začimbni okus
  • poživljajoča pikantnost
  • skrbno izbrane sestavine
€ 2,49 (€ 76,85 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEEKANNE Čaj - Ingver

TEEKANNE Čaj -​ Ingver, 18 čajnih vrečk (36 g)

  • prijetno ogreje
  • naravna receptura
  • aromatičen okus
€ 2,49 (€ 69,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEEKANNE Čaj - Ingver in limona

TEEKANNE Čaj -​ Ingver in limona, 20 čajnih vrečk (35 g)

  • poživljajoč in prijetno topel okus
  • bogat z eteričnimi olji
  • aromatičen in osvežilen okus
€ 2,79 (€ 79,71 / kg)

Dostava do 21. oktober