STAUD‘S Kumarice, sladko-kisle, 560 g
Harmonično v kombinaciji s čebulo in papriko
€ 5,89
(€ 19,63 / kg Neto plod, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- klasika na narezkih
- z začimbami in zelišči
- v žganem kisu
Opis
Specialiteta, v kateri se kumarice harmonično povezujejo s čebulo, papriko ter najrazličnejšimi začimbami in zelišči, ki jim dajejo edinstveno aromo. Klasika med sladko-kislimi specialitetami, ki ne sme manjkati pri vaših predjedeh in narezkih.
Sestavine
Kumare, vinski žgani kis, sladkor, sol, Izvleček začimb, čebula, paprika, Koper, Pehtran, hren, gorčična semena, poper, Luštrek, Bazilika,
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 126 / 30 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 5,7 g |
| od tega sladkor | 5,7 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | 1,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Kumarice, sladko-kisle
| 5 Zvezdic | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (50%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov