Stastnik - cabanossi in drugi klasični prigrizki

Klobasaste specialitete tradicionalne obrti

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta prehrane
Filter

Stastnik: 9 izdelkov

Stastnik Cabanossi Classic

Stastnik Cabanossi Classic, 300 g

  • Klasičen okus
  • Popolno za na pot
  • Vsebina: 6 kosov
€ 4,59 (€ 15,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stastnik Cabanossi - pikantni

Stastnik Cabanossi -​ pikantni, 300 g

  • 6 kosov
  • Dimljeno na bukovem lesu
  • S papriko in jalapeno kosmiči
€ 4,59 (€ 15,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stastnik Klobasice "Heurigenstangerl"

Stastnik Klobasice "Heurigenstangerl", 70 g

  • Slasten prigrizek
  • Vsebina: 70g
  • Na osnovi svinjine
€ 1,79 (€ 25,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stastnik Cabanossi - puran

Stastnik Cabanossi -​ puran, 300 g

  • 6 kosov v paketu
  • Začinjeno in dimljeno
  • Alternativa svinjskim klobasam
€ 5,29 (€ 17,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stastnik Klobasice "Heurigenstangerl" - Pikant

Stastnik Klobasice "Heurigenstangerl" -​ Pikant, 70 g

  • Za okusen oddih
  • Pikanten okus
  • Pripravljeno za uživanje
€ 1,79 (€ 25,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stastnik Klobasice "Heurigenstangerl" - Sir

Stastnik Klobasice "Heurigenstangerl" -​ Sir, 70 g

  • Z ementalerjem
  • Za gurmanski oddih
  • Pripravljeno za uživanje
€ 1,89 (€ 27,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stastnik Klobasa "Knabberstangerl"

Stastnik Klobasa "Knabberstangerl", 120 g

  • Užitek za mlade in stare
  • Aromatično in okusno
  • Popolno kot prigrizek
€ 2,89 (€ 24,08 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stastnik Klobasice "Heurigenstangerl" - Puran

Stastnik Klobasice "Heurigenstangerl" -​ Puran, 70 g

  • Nežen okus
  • Idealno kot prigrizek
  • Neustavljivo
€ 1,79 (€ 25,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stastnik Cabanossi - sir

Stastnik Cabanossi -​ sir, 300 g

  • Pakiranje 6 kosov
  • Hladno prekajeno
  • Z Ementalerjem
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tradicionalna avstrijska znamka Stastnik se je “rodila” na Dunaju leta 1898. Majhna družinska mesnica je z leti postala svetovno znana blagovna znamka, priljubljena po svojih salamah in drugih klobasah.

Priljubljene klasike prigrizkov, kot so Cabanossi, Heurigenstangerl ali Knabberstangerl, so ustvarjene iz najboljše svinjine in govedine s tradicionalno obrtjo. Vse te specialitete iz klobas imajo dovolj časa za zorenje, da se lahko razvijejo okusi.

Bodisi kot krepka večerja bodisi kot hrana za izlete ali pohode: slastne Stastnikove klobase so priljubljene pri mladih in starih!