Sonnentor Mešani poper, cel, 50 g

Oster okus in veličastne barve

€ 3,49

(€ 69,80 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 g

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • večplastna mešanica
  • barvitost za krožnik
  • ostrina popra

Pogosto naročeno skupaj z Sonnentor Bio timijan, 20 g

Sonnentor Mešani poper, cel, 50 g € 3,49 (€ 69,80 / kg)
Sonnentor Bio timijan, 20 g € 2,39 (€ 119,50 / kg)
Skupna cena: € 5,88
Opis

Mešani poper združuje najboljše vseh sort popra. Ostrina popra, fini sadež in sladkobni okus se združijo v večplastno mešanico.

Nasveti in priprava
Barvito mešanico popra lahko po želji kuhamo zraven jedi ali preprosto zmeljemo v možniku ali mlinčku ter jo uporabimo mleto. Barva popra pride še posebe do izrazaj v prozornih mlinčkih za poper. Sveže mleti poper začini veliko jedi vendar je vsekakor najboljši na svežih testeninah, ribah, mesu, jedeh z rižem in zelenjavi, katere s svojo ostrino še posebej obogati.

Št. izd.: ST-00878.6
Vsebina: 50 g
EAN: 9004145008786
Št.-Proizvajalca: 878
Znamka: Sonnentor
Certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Vrsta prehrane: Vegan, brez glutena, brez laktoze
Izvor: Azija
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Značilnosti: brez glutena, brez laktoze, brez umetnih arom, brez umetnih barvil, brez ojačevalcev okusa, brez kvasa, brez pšenice
Sestavine

Črni poper[1], Beli poper[1], Roza poper[1], Zeleni poper[1]

  1. ekološko
Podnebna nevtralnost v podjetju Sonnentor
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Avstrija, www.sonnentor.com/de-at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sonnentor Mešani poper, cel

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
8 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

8 ocen

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder