Soletti Goldfish BIGsters - Mixed Sesame, 100 g
Zabaven veganski prigrizek
€ 2,99
(€ 29,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- tanko in hrustljavo
- izdelano v Avstriji
- brez palmovega olja
Ustrezni izdelki
Opis
Hrustljavi pečeni prigrizki zabavne oblike, obogateni z mešanico sezamovih semen za aromatičen, rahlo popečen okus. Zaradi hrustljave teksture in uravnoteženega okusa so popolni za okusen prigrizek, primeren za kateri koli del dneva.
| Št. izd.: | XFA-KEL-10000972 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9000159162438 |
| Št.-Proizvajalca: | 10000972 |
| Znamka: | Soletti |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | G - mleko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez barvil, brez palmovega olja |
Sestavine
repično olje, sladkor, 3,1 % Sezam (Črni sezam, Beli sezam), sol, pšenični slad, Kvas, sredstvo za vzhajanje (Amoniumhidrogenkarbonat, natrijev hidrogenkarbonat), sredstvo za uravnavanje kislosti (Natrijevhidroksid)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1708 / 408 kj / kcal |
| maščobe | 8,9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,8 g |
| ogljikovi hidrati | 69 g |
| od tega sladkor | 4,7 g |
| vlaknine | 4,2 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 2,9 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Avstrija, www.kellys.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Soletti Goldfish BIGsters - Mixed Sesame
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov