Conte de Cesare Condimento Bianco z bezgovimi cvetovi, 250 ml
Elegantne cvetlične note z izpopolnjenim okusom
€ 7,99
(€ 31,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z nežno noto bezga
- sladkast in uravnotežen
- vsestransko uporaben za solatne prelive in fine pijače
Ustrezni izdelki
Opis
Beli bezgov preliv doda prijetno poletno lahkotnost najbolj prefinjenim kreacijam. Ta nežna kisna specialiteta očara s svojim harmonično sladkim okusom, obogatenim z elegantnimi cvetličnimi notami, ki poudarjajo njeno svežino. V kuhinji je idealen za dodajanje prefinjenega pridiha lahkim prelivom in nežnim solatam. A to še ni vse: razredčen s penečim proseccom se spremeni v sodoben in aromatičen aperitiv, dodan mineralni vodi pa ustvari osvežilno in presenetljivo prefinjeno pijačo.
| Št. izd.: | EDH-1006700 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9004698301150 |
| Št.-Proizvajalca: | 1006700 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | O - žveplovoksid in sulfiti |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 519 / 124 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 25 g |
| od tega sladkor | 25 g |
| beljakovine | 0,7 g |
| Sol | 0,07 g |
Sestavine
vinski kis, rektificiran zgoščen grozdni mošt, 0,3 % izvleček cvetov bezga, naravna aroma, Kalijev metabisulfit
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Condimento Bianco z bezgovimi cvetovi
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov