Haas Pecilni prašek z vinskim kamnom, 48 g
Naravna moč vzhajanja za torte in peciva
€ 0,99
(€ 20,63 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- naravna vinska kislina namesto fosfata
- zanesljivo vzhajanje v kombinaciji s sodo bikarbono
- optimalna zračnost za vsako testo
Opis
Ta sestavina ponuja preverjeno alternativo za rahle in zračne pekovske kreacije. Skrivnost se skriva v naravnem sredstvu za kisanje. Vsebovana vinska kislina namreč izvira neposredno iz tradicionalne pridelave vina ali penine. V sodelovanju s sodo bikarbono prašek v posodi za mešanje razvije visoko moč vzhajanja. Umešano pecivo, piškoti ali kruh bodo tako enakomerno narasli in prepričali s fino porozno strukturo v pečenem izdelku.
| Št. izd.: | EDH-10000560 |
|---|---|
| Vsebina: | 48 g |
| EAN: | 9044400005037 |
| Št.-Proizvajalca: | 10000560 |
| Znamka: | Haas |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
35 % Kalijev tartrat (E336), natrijev karbonat (E500), koruzni škrob, kislinsko sredstvo (citronska kislina)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 766 / 183 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 18 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 24,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Pecilni prašek z vinskim kamnom
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov