Conte de Cesare Aceto Balsamico di Modena v pršilu, 250 ml
Izviren balzamični užitek v pršilu
€ 5,99
(€ 23,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- mehka in poltekoča tekstura
- nagrajen z 2 trtnima listoma
- enakomerno in fino doziranje
Ustrezni izdelki
Opis
Aceto Balsamico di Modena v pršilu se proizvaja in polni neposredno v Modeni iz regionalnega grozdja. Zahvaljujoč priročni obliki pršila se ta sadna, sladko-kisla začimba lahko enakomerno in natančno nanaša. Idealna je za solate, marinade in vsakodnevno kuhanje.
| Št. izd.: | EDH-1001633 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9004698296531 |
| Št.-Proizvajalca: | 1001633 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | O - žveplovoksid in sulfiti |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 473 / 113 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 23 g |
| od tega sladkor | 22 g |
| beljakovine | 1 g |
| Sol | 0,04 g |
Sestavine
vinski kis, Koncentriran grozdni mošt, kuhan grozdni mošt, Amonijevsulfat-sladkorno barvilo (E150d)
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Aceto Balsamico di Modena v pršilu
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov