Izdelki iz Nemčije

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Nemčija: 1 - 30 od 630 izdelkov

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 400 g

  • od rojstva
  • primerno za dopolnilno hranjenje
  • idealno uravnotežen recept
€ 8,49 (€ 21,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio otroška večerna kašica - čista zdrobova kaša

Alnatura Bio otroška večerna kašica -​ čista zdrobova kaša, 190 g

  • od 6. meseca
  • okusno toplo in hladno
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z mlekom Demeter
  • recept brez palmovega olja
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio ovsena in pirina kaša

Alnatura Bio ovsena in pirina kaša, 500 g

  • na osnovi polnozrnatih ovsenih kosmičev in pire
  • ostrica, mandlji in lešniki
  • bogato z vlakninami in brez sladkorja
€ 3,59 (€ 7,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zwergenwiese Bio sredozemski namaz

Zwergenwiese Bio sredozemski namaz, 180 g

  • aromatična poletna zelenjava
  • s sredozemskimi zelišči
  • fina tekstura
€ 2,89 (€ 16,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio ovseni napitek Barista s sojo

Alnatura Bio ovseni napitek Barista s sojo, 1 l

  • sladek okus in bogat
  • za penjenje in zgoščevanje
  • brez dodanega sladkorja*, laktoze in mlečnih beljakovin
€ 1,89 (€ 1,89 / l)

Dostava do 6. oktober

MAOAM Fruit Kracher Chewy Candy -  265 kosov

MAOAM Fruit Kracher Chewy Candy -​ 265 kosov, 1.200 g

  • 5 okusov
  • Ob žvečenju pokajo
  • Velik paket
€ 12,99 (€ 10,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kremni namaz Toskana

Alnatura Bio kremni namaz Toskana, 180 g

  • Pikanten mediteranski okus
  • Vsebuje sončnična semena in zelišča
  • 100% vegansko, 100% ekološko
€ 2,09 (€ 11,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio sojina omaka Shoyu style

Alnatura Bio sojina omaka Shoyu style, 250 ml

  • slano-pikantno in intenzivno začinjeno
  • fermentira in zori 5 mesecev
  • idealno za azijske jedi
€ 3,39 (€ 13,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio majoneza

Alnatura Bio majoneza, 250 ml

  • z jajci in sončničnim oljem
  • kremasta tekstura
  • za oplemenitenje jedi
€ 2,89 (€ 11,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio veganska šitake gobova pašteta

Alnatura Bio veganska šitake gobova pašteta, 125 g

  • na osnovi kvasa
  • aromatično & začinjeno
  • mazljiva konsistenca
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Hummus Natur

Alnatura Bio Hummus Natur, 180 g

  • čičerika, sezamovo maslo in začimbe
  • namaz, priloga in dip
  • dolga obstojnost
€ 2,29 (€ 12,72 / kg)

Dostava do 6. oktober

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, banana in kakav

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, banana in kakav, 100 g

  • od 1. leta starosti
  • kakav, banana in jabolko
  • brez dodanega sladkorja, glutena in laktoze
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, jagode in banana

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, jagode in banana, 100 g

  • od 1. leta starosti dalje
  • jagode, jabolka in banana
  • brez umetnih dodatkov
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio oreščki in oves Crunchy

Alnatura Bio oreščki in oves Crunchy, 375 g

  • polnozrnati oves in 3 vrste oreščkov
  • sladkano z riževim sirupom
  • za zajtrk in prigrizek
€ 4,69 (€ 12,51 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zwergenwiese Bio namaz z baziliko

Zwergenwiese Bio namaz z baziliko, 180 g

  • Aromatično sveže
  • Za namaz in dip
  • Okusno tudi kot preliv
€ 2,89 (€ 16,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio rdeča kvinoja, bulgur, dolgozrnati riž

Alnatura Bio rdeča kvinoja, bulgur, dolgozrnati riž, 250 g

  • predhodno kuhano žito
  • takoj pripravljeno za uživanje
  • okusno hladno in toplotno obdelano
€ 2,29 (€ 9,16 / kg)

Dostava do 20. oktober

Zwergenwiese Bio Soul Kitchen Tikka Masala

Zwergenwiese Bio Soul Kitchen Tikka Masala, 370 g

  • zdrava pripravljena jed
  • po indijskem receptu
  • odlično z rižem ali testeninami
€ 3,39 (€ 9,16 / kg)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio lešnikov napitek - natur

Alnatura Bio lešnikov napitek -​ natur, 1 l

  • okus po lešnikovem nugatu
  • vsebuje 5% bio lešnikov
  • brez laktoze, mlečnih beljakovin in glutena
€ 3,59 (€ 3,59 / l)

Dostava do 6. oktober

Knorr Meister Kessel golaž juha

Knorr Meister Kessel golaž juha, 500 g

  • Pikantno in kremasto
  • Narejeno z govedino in papriko
  • Segrejte, postrezite in uživajte
€ 5,09 (€ 10,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio "Quetschie" vrečka, borovnice in banana

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, borovnice in banana, 100 g

  • od 1. leta dalje
  • borovnice, banane, maline in jabolka
  • brez umetnih dodatkov
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio mešanica semen za solato

Alnatura Bio mešanica semen za solato, 100 g

  • idealno tudi za grizljanje
  • s sončničnimi semeni in več
  • vrečka, ki jo je mogoče ponovno zapreti
€ 2,49 (€ 24,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kremni namaz z vrtnimi zelišči

Alnatura Bio kremni namaz z vrtnimi zelišči, 180 g

  • s finimi zelišči
  • kot namaz ali dip
  • fin, pikanten okus
€ 2,09 (€ 11,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio zelenjava iz leče s teletino

Holle Bio zelenjava iz leče s teletino, 220 g

  • od 10. meseca
  • s koščki korenja in krompirja
  • brez glutena in dodane soli
€ 1,99 (€ 9,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio sojin napitek, natur

Alnatura Bio sojin napitek, natur, 1 l

  • brez dodanega sladkorja*
  • recept samo z dvema sestavinama
  • brez glutena in laktoze
€ 1,89 (€ 1,89 / l)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio kuskus

Holle Bio kuskus, 220 g

  • od 8. meseca
  • konsistenca z majhnimi koščki
  • brez soli in aditivov
€ 1,69 (€ 7,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio vaflji iz leče

Alnatura Bio vaflji iz leče, 100 g

  • bogato z beljakovinami
  • brez glutena
  • za prigrizek
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio maline v prahu

Spice for Life Bio maline v prahu, 50 g

  • liofilizirano
  • idealno kot nadomestek sladkorja
  • fina sadna aroma
€ 9,89 (€ 197,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zwergenwiese Bio namaz Zwergen Streich

Zwergenwiese Bio namaz Zwergen Streich, 180 g

  • Blago začinjeno
  • S paradižnikom in korenčkom
  • Rahla sladkoba iz jabolk
€ 2,89 (€ 16,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

Holle Bio piščančje meso

Holle Bio piščančje meso, 125 g

  • od 5. meseca
  • država izvora: Nemčija
  • brez dodane soli, začimb in arom
€ 1,69 (€ 13,52 / kg)

Dostava do 6. oktober