NONGSHIM - dobrote iz Koreje

Instant rezanci in pristni korejski prigrizki

NONGSHIM je vodilna blagovna znamka za ljubitelje pristnega korejskega okusa: od legendarne pikantnosti Shin Ramyun do najbolj priljubljenih korejskih rezancev in prigrizkov, ponuja visokokakovostne izdelke, bogatega okusa in pripravljene v nekaj minutah. Popolno za odkrivanje polne intenzivnosti pristne azijske kuhinje.

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta prehrane
Filter

NONGSHIM: 27 izdelkov

NONGSHIM Instant Noodles - Chapagetti

NONGSHIM Instant Noodles -​ Chapagetti, 140 g

  • pikanten okus
  • mehka in gladka tekstura
  • hitra in enostavna priprava
€ 1,99 (€ 14,21 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Onion Rings (Yangparing)

NONGSHIM Onion Rings (Yangparing), 50 g

  • tipičen korejski prigrizek
  • pikanten okus čebule
  • slano in hrustljavo
€ 1,89 (€ 37,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Noodles - Shin Ramyun Extra Spicy

NONGSHIM Instant Noodles -​ Shin Ramyun Extra Spicy, 600 g

  • pristna klasika
  • zelo pikantna in polna umamija
  • bogata juha s šitake gobami
€ 8,69 (€ 14,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Noodles - Kimchi Ramyun

NONGSHIM Instant Noodles -​ Kimchi Ramyun, 600 g

  • pripravljeno v nekaj minutah
  • pristni kimči kosmiči
  • kompleksna jušna osnova
€ 8,69 (€ 14,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Kimchi Ramen

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Kimchi Ramen, 112 g

  • pripravljeno v nekaj minutah
  • pristni kimči kosmiči
  • kompleksno začinjena jušna osnova
€ 2,46 € 2,59 (€ 21,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Noodles - Shin Ramyun Black

NONGSHIM Instant Noodles -​ Shin Ramyun Black, 520 g

  • avtentična kulinarična izkušnja
  • intenzivna goveja juha
  • močan in pikanten umami okus
€ 10,89 (€ 20,94 / kg)

Dostava do 15. oktober

Instant Noodles - Shin Ramyun Spicy Chicken

NONGSHIM Instant Noodles -​ Shin Ramyun Spicy Chicken, 120 g

  • krepka piščančja juha
  • harmonična pikantnost čilija
  • hitro in avtentično
€ 1,89 (€ 15,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Noodles - Neoguri Ramyun Seafood Mild

NONGSHIM Instant Noodles -​ Neoguri Ramyun Seafood Mild, 120 g

  • intenziven okus morskih sadežev
  • čvrsti rezanci
  • rahlo pikantna juha
€ 1,89 (€ 15,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Noodles - Soon Veggie Ramyun Mild

NONGSHIM Instant Noodles -​ Soon Veggie Ramyun Mild, 112 g

  • 100% veganski recept
  • nežen okus
  • hitra priprava
€ 1,89 (€ 16,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Spicy (Shin Ramen)

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Spicy (Shin Ramen), 68 g

  • svetovno znana klasika
  • zelo pikantna in polna umami okusa
  • bogata juha s šitake gobami
€ 2,09 (€ 30,74 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Noodles - Red Shin Ramyun Super Spicy

NONGSHIM Instant Noodles -​ Red Shin Ramyun Super Spicy, 120 g

  • pikanten čili
  • šitake, pak choi in aroma čilija
  • hitra priprava
€ 1,89 (€ 15,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Potato Noodle Soup

NONGSHIM Potato Noodle Soup, 100 g

  • testenine iz krompirjevega škroba
  • nežen okus
  • hiter in okusen obrok
€ 1,99 (€ 19,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Noodles - Ansong Tangmyon

NONGSHIM Instant Noodles -​ Ansong Tangmyon, 125 g

  • okusna juha
  • intenzivni okusi
  • idealna za hitre obroke
€ 1,69 (€ 13,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Cup Noodles - Shin Ramyun Extra Spicy Big Bowl

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Shin Ramyun Extra Spicy Big Bowl, 114 g

  • priljubljena klasika
  • bogat umami okus
  • bogata juha s šitake gobami
€ 2,59 (€ 22,72 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Udon

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Udon, 111 g

  • debeli udon rezanci
  • bogata juha
  • ribji okus
€ 2,59 (€ 23,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Shrimp Crackers (Saewookang)

NONGSHIM Shrimp Crackers (Saewookang), 75 g

  • intenziven okus kozic
  • s pravimi kozicami
  • hrustljav prigrizek
€ 2,09 (€ 27,87 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Noodles - Neoguri Ramyun Spicy Seafood

NONGSHIM Instant Noodles -​ Neoguri Ramyun Spicy Seafood, 600 g

  • intenziven okus morskih sadežev
  • čvrsti rezanci
  • pikantna in začinjena juha
€ 8,99 (€ 14,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Shrimp Crackers - Spicy

NONGSHIM Shrimp Crackers -​ Spicy, 75 g

  • intenziven okus kozic
  • pikantna kimči začimba
  • odlično tudi kot hrustljav posip
€ 2,09 (€ 27,87 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Spicy Chicken

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Spicy Chicken, 100 g

  • krepka piščančja juha
  • pikantna in pekoča
  • hitro pripravljeno in avtentično
€ 2,39 (€ 23,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Kimchi (Sabalmyun)

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Kimchi (Sabalmyun), 100 g

  • pristen okus kimčija
  • pekoče in začinjeno
  • super hitra priprava
€ 2,39 (€ 23,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Shrimp Chips

NONGSHIM Shrimp Chips, 75 g

  • eksotični okus kozic
  • z moko iz tapioke
  • hrustljavo in okusno
€ 2,29 (€ 30,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Veggie Ramyun Mild

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Veggie Ramyun Mild, 67 g

  • instant veganski obrok
  • blaga in bistra zelenjavna juha
  • hrustljavi zelenjavni kosmiči
€ 2,09 (€ 31,19 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Hot & Spicy

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Hot & Spicy, 100 g

  • intenzivno pikantno doživetje
  • pikantno in aromatično
  • dopolnite po želji
€ 2,39 (€ 23,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Cup Noodles - Red Shin Ramyun Super Spicy

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Red Shin Ramyun Super Spicy, 68 g

  • pikanten okus
  • s šitake gobami in čilijem
  • hitra priprava
€ 2,09 (€ 30,74 / kg)

Dostava do 6. oktober

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Shrimp Big Bowl

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Shrimp Big Bowl, 115 g

  • intenziven okus kozic
  • mehke in prožne testenine
  • okusna in pikantna juha
€ 2,59 (€ 22,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Noodles - Modumheamul Tangmyun Seafood

NONGSHIM Instant Noodles -​ Modumheamul Tangmyun Seafood, 125 g

  • nežna aroma morskih sadežev
  • hitra azijska kuhinja
  • najboljša NONGSHIM kakovost
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Noodles - Cham Pong Ramen Seafood

NONGSHIM Instant Noodles -​ Cham Pong Ramen Seafood, 124 g

  • navdihnjeno z Jjampongom
  • pikantna in aromatična juha
  • močan okus morskih sadežev
€ 2,09 (€ 16,85 / kg)

Dostava do 30. oktober