Mutti Omaka za pico Aromatica, 400 g

Oplemenitena z origanom in baziliko

€ 2,49

(€ 6,23 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 g

Na zalogi od 16. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 19. oktober

Na voljo količinski popust!

  • nad 6 le € 2,39 / kos.-4%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • iz svežih paradižnikov
  • značilen okus
  • gosta konsistenca

Pogosto naročeno skupaj z bioasia Bio rezanci za ramen, 250 g

Mutti Omaka za pico Aromatica, 400 g € 2,49 (€ 6,23 / kg)
bioasia Bio rezanci za ramen, 250 g € 2,29 (€ 9,16 / kg)
Skupna cena: € 4,78
Opis

Omaka za pico Aromatica vaši domači pici podari prepoznaven okus. Zaradi rahlo goste konsistence jo je mogoče posebej preprosto in enakomerno razporediti po testu za pico. Izdelana je iz svežih paradižnikov ter fino usklajena z origanom in baziliko, zato poskrbi za pristno aromatično doživetje okusa.

Št. izd.: UNI-890080
Vsebina: 400 g
EAN: 8005110551215
Št.-Proizvajalca: 890080
Znamka: Mutti
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po odprtju hraniti v hladilniku.
Sestavine

82,4 % Paradižnik, voda, sol, 0,05 % Bazilika, 0,04 % origano, 0,03 % čebula, naravna aroma

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 151 / 36 kj / kcal
maščobe 0,5 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,1 g
ogljikovi hidrati 5,4 g
  od tega sladkor 4,2 g
vlaknine 2,5 g
beljakovine 1,6 g
Sol 0,75 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Mutti S.P.A., Via Traversetolo, 28, 43022, Montechiarugolo, Italija, muttispa@muttispa.it, mutti-parma.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mutti Omaka za pico Aromatica