Mutti - italijanski izdelki iz paradižnika, ki združujejo kakovost in tradicijo

Pristen okus že več kot 120 let

Filtriranje in razvrščanje

Cene
Filter

Mutti: 8 izdelkov

Mutti Polpa - najfinejše paradižnikovo meso

Mutti Polpa -​ najfinejše paradižnikovo meso, 400 g

  • kremasta tekstura
  • svež okus
  • za številne jedi
€ 1,89 (€ 4,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mutti Paradižnikova mezga Italija

Mutti Paradižnikova mezga Italija, 200 g

  • svilnata tekstura
  • intenzivna rdeča barva
  • za kratke in dolge čase kuhanja
€ 2,49 (€ 12,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mutti Paradižnikova mezga

Mutti Paradižnikova mezga, 880 g

  • temno rdeča barva
  • gosta tekstura
  • vsestranska uporaba
€ 7,49 (€ 8,51 / kg)

Dostava do 19. oktober

Mutti Pelati

Mutti Pelati, 400 g

  • naravna barva
  • nežen okus
  • vsestranska uporaba
€ 1,89 (€ 4,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mutti Češnjevi paradižniki

Mutti Češnjevi paradižniki, 400 g

  • olupljeni
  • čvrsta konsistenca
  • sladko-sadni okus
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mutti Omaka za pico Aromatica

Mutti Omaka za pico Aromatica, 400 g

  • iz svežih paradižnikov
  • značilen okus
  • gosta konsistenca
€ 2,49 (€ 6,23 / kg)

Dostava do 19. oktober

Mutti Pasirani paradižniki

Mutti Pasirani paradižniki, 700 g

  • kremasta tekstura
  • sladkast okus
  • za številne jedi
€ 2,99 (€ 4,27 / kg)

Dostava do 19. oktober

Mutti Paradižnikovi fileji

Mutti Paradižnikovi fileji, 400 g

  • fino narezani
  • naraven okus
  • za solate, omake in še več
€ 2,49 (€ 6,23 / kg)

Dostava do 19. oktober

Mutti je že več kot 120 let sinonim za visokokakovostne paradižnikove izdelke iz Italije. Zahvaljujoč najvišjim standardom kakovosti, nenehni zavezanosti inovacijam in bogatim izkušnjam nastajajo izdelki, ki ujamejo ves pristen okus paradižnika.