Mutti Polpa - najfinejše paradižnikovo meso, 400 g

Nežno pripravljena iz sveže obranih paradižnikov

€ 1,89

(€ 4,73 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 g

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 6 le € 1,79 / kos.-5%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • kremasta tekstura
  • svež okus
  • za številne jedi

Pogosto naročeno skupaj z bioasia Bio rezanci za ramen, 250 g

Mutti Polpa - najfinejše paradižnikovo meso, 400 g € 1,89 (€ 4,73 / kg)
bioasia Bio rezanci za ramen, 250 g € 2,29 (€ 9,16 / kg)
Skupna cena: € 4,18
Opis

To paradižnikovo meso navdušuje s svežim okusom. Združuje paradižnikov sok in fino sesekljano paradižnikovo meso, zato je primerno tudi za dolge čase kuhanja. Poleg tega je paradižnikovo meso idealno za domačo pico ter jedi z mesom, zelenjavo in stročnicami.

Št. izd.: UNI-890081
Vsebina: 400 g
EAN: 80042556
Št.-Proizvajalca: 890081
Znamka: Mutti
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po odprtju hraniti v hladilniku.
Sestavine

99,8 % Paradižnik, sol

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 109 / 26 kj / kcal
maščobe 0,2 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,1 g
ogljikovi hidrati 3,9 g
  od tega sladkor 2,8 g
beljakovine 1,2 g
Sol 0,3 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Mutti S.P.A., Via Traversetolo, 28, 43022, Montechiarugolo, Italija, muttispa@muttispa.it, mutti-parma.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mutti Polpa - najfinejše paradižnikovo meso

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder