Musso - visokokakovosten riž iz italijanske pridelave

Iz piemontskih riževih polj

Filtriranje in razvrščanje

Cene
Filter

Musso: 9 izdelkov

Musso Carnaroli riž DOP (brez plastike)

Musso Carnaroli riž DOP (brez plastike), 1 kg

  • Ohlapno zrnat
  • Edinstvena kakovost
  • Idealno za mediteransko kuhinjo
€ 9,39 (€ 9,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Musso Carnaroli DOP - bombažna vrečka

Musso Carnaroli DOP -​ bombažna vrečka, 1 kg

  • Kot nalašč za rižoto paella in riževo meso
  • Edinstvena, italijanska kakovost
  • Lahko in zrnato
€ 9,39 (€ 9,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Musso Arborio riž DOP (brez plastike)

Musso Arborio riž DOP (brez plastike), 1 kg

  • Iz Italije
  • Velika zrna
  • Dobra trdnost
€ 9,39 (€ 9,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Musso Rjavi riž Carnaroli (brez plastike)

Musso Rjavi riž Carnaroli (brez plastike), 1 kg

  • Okusna priloga za meso in ribe
  • Najboljša kakovost
  • Iz Italije
€ 9,39 (€ 9,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Musso Limonina rižota

Musso Limonina rižota, 300 g

  • Izdelano v Italiji
  • Brez glutena
  • Vegansko
€ 8,39 (€ 27,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Musso Rižota s tartufi

Musso Rižota s tartufi, 300 g

  • Rafinirano z ingverjem in muškatnim oreščkom
  • Brez konzervansov
  • Iz Italije
€ 8,39 (€ 27,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Musso Jagodna rižota

Musso Jagodna rižota, 300 g

  • Z rižem Carnaroli
  • Odlična odpornost na kuhanje
  • Rafinirano s čebulo, korenčkom in zeleno
€ 8,39 (€ 27,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Musso Pomladna rižota

Musso Pomladna rižota, 300 g

  • Brez glutena in vegansko
  • Z barvito zelenjavo
  • Kot nalašč za hitre obroke
€ 8,39 (€ 27,97 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Musso Špargljeva rižota

Musso Špargljeva rižota, 300 g

  • Čudovito aromatično
  • Dobra trdnost
  • Kremasta in zrnata konsistenca
€ 8,39 (€ 27,97 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Kmetija Musso ima bogato zgodovino, ki sega v zgodnja leta 1900, ko so predniki družine Musso začeli gojiti riž v Baraggii, med Biellom in Vercellijem v Piemontu, kjer so idealne podnebne in okoljske razmere za uspešno pridelavo. V šestdesetih letih prejšnjega stoletja je Lorenzo Musso pridobil del kmetije Masina v občini Carisio in nadaljeval z delom pridelovalca riža. Podjetje je kasneje prevzel sin Gian Carlo, ki je posel še razširil. Danes kmetijo Musso uspešno vodi Gian Carlo skupaj s svojim sinom Matteom, združujeta tradicijo s tehnološkimi inovacijami. Nahaja se ob vznožju predalpskega gorovja Biella, na območju, bogatem z vodo in s idealnim podnebjem za gojenje kakovostnega riža. Družina Musso nadzoruje vse faze pridelave riža, od setve do rezanja, predelave in pakiranja v lastni režiji, kar zagotavlja vrhunsko kakovost njihovega izdelka. Njihov riž odlikuje odlična čvrstost pri kuhanju, konsistenca in majhna lepljivost po kuhanju, kar je priznala tudi oznaka ZOP.