Mia Bella - Okusne sladkarije in čokoladni izdelki

Filtriranje in razvrščanje

Cene
Filter

Mia Bella: 4 izdelki

Mia Bella Latte Macchiato bonboni (dvojni paket)

Mia Bella Latte Macchiato bonboni (dvojni paket), 88 g

  • kremni okus kave
  • vsebuje izomalt in sukralozo
  • dvojni paket
€ 1,52 € 1,69 (€ 17,27 / kg)

Dostava do 7. oktober

Mia Bella Beanies Jelly Beans

Mia Bella Beanies Jelly Beans, 200 g

  • veliko sadnih sort
  • za sesanje in žvečenje
  • brez umetnih dodatkov
€ 1,88 € 2,09 (€ 9,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Mia Bella Jagodni kremni bonboni (dvojni paket)

Mia Bella Jagodni kremni bonboni (dvojni paket), 88 g

  • kremasto in sadno
  • vsebuje izomalt in sukralozo
  • bonboni za lizanje
€ 1,52 € 1,69 (€ 17,27 / kg)

Dostava do 13. oktober

Mia Bella Bonboni (dvojni paket)

Mia Bella Bonboni (dvojni paket), 88 g

  • sadno in sladko
  • sladila izomalt in sukraloza
  • vsebuje mentol
€ 1,34 € 1,49 (€ 15,23 / kg)

Dostava do 20. oktober