MAMA - azijski instant obroki

MAMA ponuja pristne azijske instant rezance in jedi iz riža. Izdelki združujejo hitro pripravo z intenzivnimi okusi. Ponujajo široko paleto okusov - od klasičnih juh do pikantnih karijev in ocvrtih jedi.

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta prehrane
Filter

MAMA: 1 - 30 od 45 izdelkov

MAMA Instant Rice Noodles - Pad Thai

MAMA Instant Rice Noodles -​ Pad Thai, 70 g

  • klasična tajska jed
  • s tamarindo in kozicami v prahu
  • pripravljena za uživanje v le nekaj minutah
€ 0,99 (€ 14,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Pork Flavour

MAMA Instant Noodles -​ Pork Flavour, 60 g

  • pikanten okus svinjine
  • hitro in enostavno
  • za azijski obrok
€ 0,79 (€ 13,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Ramen Instant Noodles - Duck

MAMA Ramen Instant Noodles -​ Duck, 60 g

  • aromatična račja juha
  • pikantne note čilija in česna
  • hitro pripravljeno
€ 0,99 (€ 16,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Tom Saab

MAMA Instant Noodles -​ Tom Saab, 55 g

  • kiselkasto in pikantno
  • intenzivno aromatično
  • hitra in enostavna priprava
€ 0,79 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Carbonara Bacon

MAMA Instant Noodles -​ Carbonara Bacon, 85 g

  • kremna tekstura karbonare
  • slastna aroma slanine
  • hitro pripravljeno
€ 1,79 (€ 21,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Rice Porridge - Shrimp Tom Yum

MAMA Instant Rice Porridge -​ Shrimp Tom Yum, 90 g

  • nežna aroma kozic
  • kremna konsistenca riževe kaše
  • hitro pripravljeno za serviranje
€ 2,59 (€ 28,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Duck

MAMA Instant Noodles -​ Duck, 55 g

  • intenziven okus po raci
  • mešanica začimb Pa-Lo
  • hitro pripravljeno
€ 0,79 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Rice Noodles - Chicken, Gluten-free

MAMA Instant Rice Noodles -​ Chicken, Gluten-​free, 55 g

  • recept brez glutena
  • blag okus piščanca
  • hitra priprava
€ 0,89 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Rice Porridge - Chicken

MAMA Instant Rice Porridge -​ Chicken, 78 g

  • blaga piščančja aroma
  • okusna kremasta tekstura
  • pripravljeno za uživanje v le nekaj minutah
€ 2,59 (€ 33,21 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Chicken

MAMA Instant Noodles -​ Chicken, 55 g

  • klasični okus piščanca
  • blago in vsestransko
  • pripravljeno v nekaj minutah
€ 0,79 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Rice Noodles - Vegetable, Gluten-free

MAMA Instant Rice Noodles -​ Vegetable, Gluten-​free, 55 g

  • narejeno iz riževe moke
  • blag okus
  • brez glutena
€ 0,89 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Shrimp Tom Yum

MAMA Instant Noodles -​ Shrimp Tom Yum, 90 g

  • kozice in tom yum
  • rezanci z drobno teksturo
  • hitra priprava
€ 1,19 (€ 13,22 / kg)

Dostava do 15. oktober

MAMA Instant Noodles - Shrimp Tom Yum Creamy

MAMA Instant Noodles -​ Shrimp Tom Yum Creamy, 55 g

  • kremna, pikantna juha
  • azijski zeliščni okus
  • čas priprave: 3 minute
€ 0,79 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Salted Egg

MAMA Instant Noodles -​ Salted Egg, 85 g

  • intenziven okus
  • kremast in pikanten
  • hitra in enostavna priprava
€ 1,79 (€ 21,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Rice - Curried Shrimp

MAMA Instant Rice -​ Curried Shrimp, 80 g

  • pikanten kari profil
  • s kumino in česnom
  • hitro pripravljeno za serviranje
€ 3,09 (€ 38,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Mi Goreng

MAMA Instant Noodles -​ Mi Goreng, 80 g

  • krepak-sladek okus
  • elegantna tekstura ocvrtih rezancev
  • hitro pripravljeno
€ 1,49 (€ 18,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Bowl Rice Noodles - Tom Yum Goong Spicy Shrimp Soup

MAMA Instant Bowl Rice Noodles -​ Tom Yum Goong Spicy Shrimp Soup, 70 g

  • pikantna juha
  • z aromo kozic
  • priročna porcija v skledi
€ 2,79 (€ 39,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Vegetable Flavour

MAMA Instant Noodles -​ Vegetable Flavour, 60 g

  • blag okus
  • fino uravnotežena aroma
  • hitro pripravljeno
€ 0,79 (€ 13,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Bowl Rice Noodles - Pho Ga Chicken, Vietnamese

MAMA Instant Bowl Rice Noodles -​ Pho Ga Chicken, Vietnamese, 65 g

  • nežni riževi rezanci
  • priročno pakirani v skodelici
  • pripravljeni v nekaj minutah
€ 2,79 (€ 42,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Tom Yum pork

MAMA Instant Noodles -​ Tom Yum pork, 60 g

  • tom yum z okusom svinjine
  • pikantno-kisla juha
  • pripravljeno v nekaj minutah
€ 0,79 (€ 13,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Pad Kee Mao

MAMA Instant Noodles -​ Pad Kee Mao, 60 g

  • pikanten okus bazilike in čilija
  • pripravljeno v nekaj minutah
  • pristen tajski okus
€ 0,79 (€ 13,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Kimchi

MAMA Instant Noodles -​ Kimchi, 90 g

  • kislo-pikanten kimči
  • s suho zelenjavo
  • hitra in enostavna priprava
€ 1,49 (€ 16,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Rice Vermicelli Noodles - Clear Soup

MAMA Instant Rice Vermicelli Noodles -​ Clear Soup, 55 g

  • kristalno čista juha
  • nežni riževi rezanci
  • čas kuhanja 3 minute
€ 0,89 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Green Curry

MAMA Instant Noodles -​ Green Curry, 90 g

  • aromatično začinjeno
  • pristen tajski okus
  • hitro pripravljeno
€ 1,19 (€ 13,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Cup Noodles - Chicken

MAMA Instant Cup Noodles -​ Chicken, 70 g

  • blag okus po piščancu
  • prenosna velikost za na pot
  • pripravljeno v 3 minutah
€ 1,89 (€ 27,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Rice - Thai Red Curry with Shrimp

MAMA Instant Rice -​ Thai Red Curry with Shrimp, 80 g

  • s koščki kozic
  • aromatično začinjeno
  • hitro pripravljeno
€ 3,09 (€ 38,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Rice Vermicelli Noodles - Yentafo

MAMA Instant Rice Vermicelli Noodles -​ Yentafo, 55 g

  • vroča in kisla juha yentafo
  • nežni riževi vermicelli
  • hitra in enostavna priprava
€ 0,89 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Instant Bowl Rice Noodles - Coriander, Gluten-free

MAMA Instant Bowl Rice Noodles -​ Coriander, Gluten-​free, 60 g

  • nežni riževi rezanci
  • aromatičen okus koriandra
  • pripravljeno v nekaj minutah
€ 2,79 (€ 46,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Noodles - Moo Nam Tok

MAMA Instant Noodles -​ Moo Nam Tok, 55 g

  • s čilijem in sojino omako
  • posebej aromatično
  • hitro pripravljeno
€ 0,79 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA Instant Rice Noodles - Phnom Penh

MAMA Instant Rice Noodles -​ Phnom Penh, 70 g

  • rahlo pikantno
  • z nežnimi notami čilija
  • hitro pripravljeno
€ 1,19 (€ 17,00 / kg)

Dostava do 6. oktober