La Molisana - kakovostne testenine iz srca Moliseja

Filtriranje in razvrščanje

Cene
Filter

La Molisana: 4 izdelki

La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo

La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo, 500 g

  • neenakomerna tekstura
  • stisnjeno skozi bronaste kalupe
  • čvrsto na ugriz
€ 3,19 (€ 6,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

La Molisana Polnozrnati Spaghetti Quadrati al Bronzo

La Molisana Polnozrnati Spaghetti Quadrati al Bronzo, 500 g

  • kvadraten profil
  • polnozrnato
  • čvrsto na ugriz
€ 3,19 (€ 6,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

La Molisana Radiatori al Bronzo

La Molisana Radiatori al Bronzo, 500 g

  • groba bronasto vlečena površina
  • idealen oprijem omake
  • navdihnjeno z obliko starinskih industrijskih radiatorjev
€ 3,19 (€ 6,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo

La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo, 500 g

  • velika in proporcionalna krilca
  • črtast videz
  • izdelano v bronastih kalupih
€ 3,19 (€ 6,38 / kg)

Dostava do 6. oktober