Kotányi - čili

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke
Filter

Chilli: 13 izdelkov

KOTÁNYI Mlet kajenski poper

KOTÁNYI Mlet kajenski poper, 38 g

  • fini prah
  • delikatno-dimljena aroma
  • univerzalno uporaben
€ 3,49 (€ 91,84 / kg)

Dostava do 13. oktober

KOTÁNYI Chili Jalapeno

KOTÁNYI Chili Jalapeno, 28 g

  • Ognjena vročina
  • 6.000–12.000 Scoville
  • Granulirano in posušeno
€ 3,99 (€ 142,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Čili granulat ekstra pekoč

KOTÁNYI Čili granulat ekstra pekoč, 32 g

  • pikantnost: 26.000 scovillov
  • iz zrelih čilijev
  • sadna aroma
€ 3,49 (€ 109,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Mešanica čilija z dimljeno soljo

KOTÁNYI Mešanica čilija z dimljeno soljo, 53 g

  • široko področje uporabe
  • brez umetnih dimljenih arom
  • dimljeno na bukovem lesu
€ 3,99 (€ 75,28 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Chili Amazonas

KOTÁNYI Chili Amazonas, 27 g

  • tipična rumena barva
  • uravnotežena pikantnost
  • nežna kislost
€ 3,99 (€ 147,78 / kg)

Dostava do 13. oktober

KOTÁNYI Chipotle dimljeni čili

KOTÁNYI Chipotle dimljeni čili, 49 g

  • nepogrešljiva sestavina TexMex kuhinje
  • dimljen okus
  • prijetna ostrina
€ 3,99 (€ 81,43 / kg)

Dostava do 21. oktober

KOTÁNYI Birdseye čiliji

KOTÁNYI Birdseye čiliji, 24 g

  • pikantnost: od 70.000 do 90.000 Scovillov
  • peklensko ostri
€ 3,99 (€ 166,25 / kg)

Trenutno ni na zalogi

KOTÁNYI Chili Scotch Bonnet

KOTÁNYI Chili Scotch Bonnet, 24 g

  • pekoč in saden
  • granuliran in posušen
  • 100.000–300.000 Scoville
€ 3,99 (€ 166,25 / kg)

Dostava do 13. oktober

KOTÁNYI Čili v prahu

KOTÁNYI Čili v prahu, 50 g

  • začinjena ostrina
  • rahla pražena aroma
  • s čilijem, začimbami in zelišči
€ 3,49 (€ 69,80 / kg)

Dostava do 13. oktober

KOTÁNYI Čili z morsko soljo

KOTÁNYI Čili z morsko soljo, 35 g

  • stopnja ostrine: 8000 - 9500 Scoville
  • 50-odstotni delež čilija
  • za meso in zelenjavo
€ 3,99 (€ 114,00 / kg)

Dostava do 13. oktober

KOTÁNYI Chili Chipotle, dimljen

KOTÁNYI Chili Chipotle, dimljen, 41 g

  • prijetno pikantno
  • dimljen, oreščkast vonj
  • dimljeno na lesu ameriškkega oreha
€ 3,99 (€ 97,32 / kg)

Dostava do 21. oktober

KOTÁNYI Chili Mix, ekstra pekoče

KOTÁNYI Chili Mix, ekstra pekoče, 34 g

  • Scotch Bonnet, čili in sol
  • pikantnost: 25000 Scoville
  • z morsko soljo
€ 3,99 (€ 117,35 / kg)

Dostava do 21. oktober

KOTÁNYI Piri Piri

KOTÁNYI Piri Piri, 55 g

  • za ribe in perutnino
  • s pikantnimi začimbami
  • nenavadna mešanica
€ 3,49 (€ 63,45 / kg)

Dostava do 13. oktober