Rastlinska olja za kuhanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati
Filter

Rastlinska olja: 1 - 30 od 79 izdelkov

Ölmühle Solling Nativ kokosovo olje

Ölmühle Solling Nativ kokosovo olje, 1000 ml

  • sveže, hladno stiskano
  • kot alternativa za maslo
  • izredno kakovostno
€ 13,40 € 14,89 (€ 13,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Kokosovo olje Naturland/Fair Nativ

Ölmühle Solling Kokosovo olje Naturland/Fair Nativ, 1 l

  • hladno stiskano kokosovo olje
  • nežen okus kokosa
  • dragocene sestavine
€ 15,20 € 16,89 (€ 15,20 / l)

Dostava do 7. oktober

Ekološko rdeče palmovo olje, naravno - Naturland Fair

Ölmühle Solling Ekološko rdeče palmovo olje, naravno -​ Naturland Fair, 1 l

  • Tipičen okus
  • Močna oranžna barva
  • Izvor: Gana
€ 17,00 € 18,89 (€ 17,00 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Fandler Bio sezamovo olje

Ölmühle Fandler Bio sezamovo olje, 500 ml

  • idealno za azijsko kuhinjo
  • iz svetlih, neolupljenih semen
  • oplemeniti številne jedi
€ 16,90 € 19,89 (€ 33,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Olje črne kumine, domače nefiltrirano EG-Bio

Ölmühle Solling Olje črne kumine, domače nefiltrirano EG-​Bio, 500 ml

  • še posebej gosto
  • intenziven okus
  • iz certificirane ekološke pridelave
€ 25,19 € 27,99 (€ 50,38 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio laneno olje

Alnatura Bio laneno olje, 250 ml

  • okus po oreščkih z grenkimi notami
  • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
  • za rafiniranje in začinjanje
€ 2,24 € 2,49 (€ 8,96 / l)

Dostava do 13. oktober

Ölmühle Fandler Bio arašidovo olje

Ölmühle Fandler Bio arašidovo olje, 500 ml

  • oreškasto
  • čudovito aromatično
  • intenziven okus
€ 16,90 € 19,89 (€ 33,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Bio črna kumina, filtrirana egipčanska

Ölmühle Solling Bio črna kumina, filtrirana egipčanska, 500 ml

  • Hladno stisnjeno
  • Blag, popolnoma zrel okus
  • Idealno za orientalske jedi
€ 25,19 € 27,99 (€ 50,38 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Bio MCT kokosovo olje

Ölmühle Solling Bio MCT kokosovo olje, 500 ml

  • izdelano iz 100% bio kokosovega olja
  • kot nalašč za dieto z nizko vsebnostjo ogljikovih hidratov
  • vegansko
€ 16,10 € 17,89 (€ 32,20 / l)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio olje za cvrtje in peko

Rapunzel Bio olje za cvrtje in peko, 1 l

  • najčistejše sončnično olje
  • nevtralen okus
  • visoko toplotno odporno
€ 7,19 € 7,99 (€ 7,19 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio deviško kokosovo olje

Alnatura Bio deviško kokosovo olje, 220 ml

  • eksotičen okus in naravno sladko
  • rafinira hrano in pecivo
  • nežno prvo stiskanje
€ 3,14 € 3,49 (€ 14,27 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Ekološko olje rakitovca

Ölmühle Solling Ekološko olje rakitovca, 100 ml

  • Hladno stisnjeno
  • Močna in sadna aroma
  • Visoka vsebnost palmitoleinske kisline
€ 31,49 € 34,99 (€ 314,90 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio olje za cvrtje in peko

Alnatura Bio olje za cvrtje in peko, 750 ml

  • nevtralen okus
  • idealno za katerokoli vrsto kuhanja
  • iz sončničnih semen
€ 3,95 € 4,39 (€ 5,27 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Fandler Bio olje oreščkov makadamije

Ölmühle Fandler Bio olje oreščkov makadamije, 250ml

  • ekološko luksuzno olje
  • prava poslastica
  • razodetje okusa
€ 22,49 € 24,99 (€ 89,96 / l)

Dostava do 20. oktober

Ölmühle Fandler Bio orehovo olje

Ölmühle Fandler Bio orehovo olje, 500 ml

  • hladno stiskano
  • intenziven okus po oreščkih
  • narejeno iz ročno sesekljanih orehov
€ 21,66 € 25,49 (€ 43,32 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Fandler Bio olje oljne ogrščice

Ölmühle Fandler Bio olje oljne ogrščice, 250 ml

  • oreškasto, aromatično, zemeljsko
  • okusno na solatah, zelenjavi in še veliko več
€ 8,90 € 9,89 (€ 35,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Praženo arganovo olje

Ölmühle Solling Praženo arganovo olje, 250 ml

  • iz praženih arganovih oreščkov
  • ročno brani oreščki
  • eksotično doživetje okusov
€ 25,19 € 27,99 (€ 100,76 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio olje oljne ogrščice, deviško

Alnatura Bio olje oljne ogrščice, deviško, 500 ml

  • iz prvega hladnega stiskanja
  • semenska aroma
  • idealno za marinade
€ 2,33 € 2,59 (€ 4,66 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio blago laneno olje

Alnatura Bio blago laneno olje, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
€ 2,87 € 3,19 (€ 11,48 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Gorčično olje Naturland

Ölmühle Solling Gorčično olje Naturland, 250 ml

  • sveže, hladno stiskano olje
  • s pomembnimi maščobnimi kislinami
  • nežna ostrina
€ 14,30 € 15,89 (€ 57,20 / l)

Dostava do 20. oktober

Rapunzel Bio deviško kokosovo olje

Rapunzel Bio deviško kokosovo olje, 432 ml

  • mehansko stisnjeno brez toplote
  • za pečenje, cvrtje in drugo
  • naravni izdelek pravične trgovine
€ 7,19 € 7,99 (€ 16,64 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Bio Laneno olje Naturland

Ölmühle Solling Bio Laneno olje Naturland, 500 ml

  • hladno stiskano
  • blag, oreškast okus
  • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
€ 11,87 € 13,19 (€ 23,74 / l)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO Virgin Kokosovo olje

Cosmoveda BIO Virgin Kokosovo olje, 1000 ml

  • ročno pobirani
  • sladko in aromatično olje
  • za peko in cvrtje
€ 19,79 € 21,99 (€ 19,79 / l)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio deviško olje oljne ogrščice

Rapunzel Bio deviško olje oljne ogrščice, 0,50 l

  • nežno in hranljivo
  • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
  • za hladne jedi in delikatno kuhanje
€ 4,49 € 4,99 (€ 8,98 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Boraga olje

Ölmühle Solling Boraga olje, 250 ml

  • nekoliko grenak okus
  • malo kislo
  • nežno pridobljeno
€ 19,79 € 21,99 (€ 79,16 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Ričkovo olje Naturland

Ölmühle Solling Ričkovo olje Naturland, 500 ml

  • Kakovost surove hrane
  • Rastlinski, grahu podoben okus
  • Idealno za rafiniranje hladnih in toplih jedi
€ 10,70 € 11,89 (€ 21,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Fandler Bio konopljino olje

Ölmühle Fandler Bio konopljino olje, 500 ml

  • oreškasto-zeliščno
  • hladno stiskano
  • za rafiniranje
€ 23,79 € 27,99 (€ 47,58 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Fandler Bio mandljevo olje

Ölmühle Fandler Bio mandljevo olje, 250ml

  • okus po marcipanu
  • iz sladkih mandljev
  • odlično dopolnjevanje s sladicami
€ 17,90 € 19,89 (€ 71,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio deviško sezamovo olje

Rapunzel Bio deviško sezamovo olje, 0,50 l

  • nežbo oreškast okus
  • proizvedeno po visokem standardu
  • idealno za azijske jedi
€ 8,99 € 9,99 (€ 17,98 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Fandler Bio olje grozdnih pešk

Ölmühle Fandler Bio olje grozdnih pešk, 100ml

  • edinstven okus
  • zelo aromatično z listnato solato in zelenjavo
  • primerno za pečenje mesa, rib, gob
€ 11,24 € 12,49 (€ 112,40 / l)

Dostava do 7. oktober