Ekskluzivni darilni kompleti

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Darilni kompleti: 1 - 30 od 41 izdelkov

Paella Box "La Chinata" za 4 osebe

La Chinata Paella Box "La Chinata" za 4 osebe, Za 4 osebe

  • s pristno paella ponvijo (primerno za indukcijo)
  • idealno darilo
  • izredna kakovost
€ 29,99

Dostava do 6. oktober

Kit paella + ponev

La Chinata Kit paella + ponev, 1 komplet (za plinsko peč in pečico)

  • S fino začimbo za paello
  • Odlična ideja za darilo za gurmane
€ 28,49

Dostava do 30. oktober

Paella Kit

La Chinata Paella Kit

  • Narejeno brez barvil ali konzervansov
  • Vsebuje okusne začimbe za Paello
  • Brez glutena
€ 12,99

Dostava do 6. oktober

Pasta Kit - špageti z omako iz paradižnika in bazilike

Greenomic Pasta Kit -​ špageti z omako iz paradižnika in bazilike

  • 1 x 250 g testenin
  • 1 x 170 ml omake "paradižnik-bazilika"
  • 1 x žlica za kuhanje iz bukovega lesa
€ 12,89

Dostava do 6. oktober

STAUD‘S Darilni komplet ''Sissi & Franz''

STAUD‘S Darilni komplet ''Sissi & Franz''

  • 1x marelični sadni namaz
  • 1x jagodni sadni namaz
  • izvirno darilo
€ 12,99

Dostava do 6. oktober

Steirerkraft Štajerski duet

Steirerkraft Štajerski duet, 1 Set (200 ml)

  • Idealno za solato
  • Kombinirani paket
  • Štajersko, iz Avstrije
€ 11,99 (€ 59,95 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio Solatno olje

Ölmühle Solling Bio Solatno olje, 300 ml

  • od sadnega do pikantnega
  • iz certificirane ekološke pridelave
  • odlično kot darilo
€ 16,04 € 16,89 (€ 53,47 / l)

Dostava do 6. oktober

Greenomic Set sirnih omak

Greenomic Set sirnih omak, 140 g

  • 1x kostanjev med
  • 1x pomarančno-ingverjeva marmelada
  • 1x namaz iz čebule in čilija
€ 13,19 (€ 94,21 / kg)

Dostava do 6. oktober

Hofladen Hirschmann Štajerski trio

Hofladen Hirschmann Štajerski trio, 3 kos.

  • bučno olje, vinski kis in zeliščna sol iz bučnih semen
  • odlično tudi kot darilo
  • štajerski užitek v enem paketu
€ 18,09 (€ 6,03 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Khoysan Meersalz Komplet za fermentacijo

Khoysan Meersalz Komplet za fermentacijo

  • več praktičnih dodatkov za fermentacijo v enem kompletu
  • brez BPA in brez ftalata
  • trajnostna metoda konzerviranja
€ 79,49

Brezplačna dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio Set Echt!

Ölmühle Solling Bio Set Echt!

  • S pečatom kakovosti
  • Specialitete iz organskih olj
  • Sveže stisnjeno iz mlina
€ 16,89

Dostava do 6. oktober

Bio Darilni & degustacijski komplet "Kremni kisi"

Ölmühle Solling Bio Darilni & degustacijski komplet "Kremni kisi"

  • kulinarični spominki
  • v visokokakovostni darilni škatli
  • idealno za sladice, solate in omake
€ 19,89

Dostava do 6. oktober

Greenomic Pasta Kit - Z limono in olivnim oljem

Greenomic Pasta Kit -​ Z limono in olivnim oljem

  • 1 x 250 g testenin
  • 1 x 100 ml aromatiziranega oljčnega olja
  • 1 x žlica za kuhanje iz bukovega lesa
€ 14,39

Dostava do 6. oktober

STAUD‘S Komplet STAUD'S Wien - črn

STAUD‘S Komplet STAUD'S Wien -​ črn

  • 1 borovničev džem
  • 1 marelični sadni namaz
  • 1 jagodni sadni namaz
€ 6,29

Dostava do 6. oktober

Fink's Delikatessen Kozarec v kozarcu - pesto

Fink's Delikatessen Kozarec v kozarcu -​ pesto, 3 kosi (318 ml)

  • 1 kozarec paradižnikovega pesta iz črnih orehov
  • 1 kozarec zeliščnega pesta
  • 1 kozarec bio ocvrtega čebulnega pesta
€ 26,49 (€ 83,30 / l)

Dostava do 6. oktober

Hofladen Hirschmann Darilni paket "Bučna semena"

Hofladen Hirschmann Darilni paket "Bučna semena"

  • 1x ZGO bučno olje
  • 1x pesto iz bučnih semen
  • 1x zeliščna sol z bučnimi semeni
€ 19,89

Dostava do 6. oktober

Fink's Delikatessen Bio darilni set "Pesto"

Fink's Delikatessen Bio darilni set "Pesto"

  • 1 x pražen čebulni pesto (143 ml)
  • 1 x paradižnikov pesto (143 ml)
  • 1 x česnov pesto (143 ml)
€ 27,49

Dostava do 6. oktober

Fink's Delikatessen Darilni set ''Sladka skušnjava''

Fink's Delikatessen Darilni set ''Sladka skušnjava'', 3 kosi (636 ml)

  • 3 sorte
  • s koščki sadja
  • iz Štajerske
€ 34,49 (€ 54,23 / l)

Dostava do 6. oktober

Hofladen Hirschmann Darilni paket "Sadni kvartet"

Hofladen Hirschmann Darilni paket "Sadni kvartet"

  • 4 sadni namazi
  • ročno izdelano
  • spremenljiva vsebina glede na letni čas
€ 29,49

Dostava do 6. oktober

Greenomic Pasta Kit - Trofie s pestom

Greenomic Pasta Kit -​ Trofie s pestom

  • 1 x 250 g testenin
  • 1 x 90 g pesto "ovčji sir z baziliko"
  • 1 x žlica za kuhanje iz bukovega lesa
€ 12,89

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Set mediteranske kuhinje

Ölmühle Solling Set mediteranske kuhinje

  • v darilni škatli
  • hladno stisnjeno
€ 16,89

Dostava do 6. oktober

Hofladen Hirschmann Darilni paket Steiermarkgenuss

Hofladen Hirschmann Darilni paket Steiermarkgenuss

  • 6 štajerskih dobrot
  • darilna škatla s pokrovom
  • spremenljiva vsebina glede na letni čas
€ 45,49

Dostava do 6. oktober

Frierss Zakladi Koroške

Frierss Zakladi Koroške

  • posebne koroške slanine in salame
  • ročno izdelano
  • s koroško medeno specialiteto
€ 53,99

Dostava do 6. oktober

Greenomic Pasta Kit - Pappardelle z gobami

Greenomic Pasta Kit -​ Pappardelle z gobami

  • 1 x 250 g testenin
  • 1 x 170 ml omake "paradižnik in jurčki"
  • 1 x žlica za kuhanje iz bukovega lesa
€ 12,89

Dostava do 6. oktober

Steirerkraft Trilogija, štajerski paket

Steirerkraft Trilogija, štajerski paket

  • Pristen užitek
  • Štajersko
  • Tradicionalno
€ 20,99

Dostava do 19. oktober

Best of Vulcano

Vulcano Best of Vulcano

  • slastne specialitete iz klobas in šunke
  • idealno kot darilo
  • fina ročna izdelava
€ 102,99

Brezplačna dostava do 15. oktober

Frierss Paket koroških prigrizkov

Frierss Paket koroških prigrizkov

  • 3x Frierss specialitete
  • 1x kumarice
  • 1x čokolada
€ 44,49

Dostava do 8. oktober

STYX Velikonočna škatla "Zajček"

STYX Velikonočna škatla "Zajček"

  • 1x krema za telo z aloe vero "Vesela velika noč", 50 ml
  • 1x Bio velikonočna čokolada za otroke, 50 g
€ 10,99

Razprodano

Hofladen Hirschmann Darilni paket "Po vsej Štajerski"

Hofladen Hirschmann Darilni paket "Po vsej Štajerski"

  • 7 štajerskih specialitet
  • slane in sladke dobrote
  • v darilni škatli s pokrovom
€ 60,99

Brezplačna dostava do 16. oktober

SteirerReis Fuchs Darilni set "Štajerska rižota"

SteirerReis Fuchs Darilni set "Štajerska rižota"

  • 6 štajerskih specialitet
  • darilna škatla z oknom za ogled
  • oreščkaste, sadne in pikantne dobrote
€ 44,99

Dostava do 15. oktober