Holle Bio mlečna kaša - banana, 250 g
Polnozrnata kombinacija polnozrnatih žit in sadja
€ 3,69
(€ 14,76 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od 6. meseca
- enostavno za pripravo
- 100% polnozrnato
Podobni izdelki
Opis
Ta mlečna kaša je s svojim preprostim, a slastnim in zadovoljivim okusom idealna za večerni obrok. Polnozrnata žita s sadno banano - naravno brez dodanega sladkorja* in palmovega olja. Poleg tega je hitro in enostavno pripravljena, zato je idealna za večere, ko je vaš otrok utrujen, razdražljiv in lačen. Popoln večerni obrok za dojenčke, stare 6 mesecev in več.
*naravno vsebuje sladkor
Priprava:
- 140 ml vode segrejte na cca 40 °C.
- Dodajte 4 zvrhane žlice (= 40 g) mleka v prahu.
- Vse skupaj dobro premešajte, pustite, da kaša na kratko nabrekne in jo postrezite pri pravilni temperaturi (37 °C).
Opombe:
- Ob upoštevanju priprave zadošča eno pakiranje za cca 6 porcij mlečne kaše.
- Odprto vrečko porabite v 4 tednih.
- Dodatne pomembne informacije najdete v spodnjem zavihku.
| Št. izd.: | XDK-HOL-180301 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 7640230493437 |
| Št.-Proizvajalca: | 180301 |
| Znamka: | Holle |
| Priporočilo glede starosti: | od 6 mesecev |
| Certifikati: | Ekološko certificirano v skladu z ekološko uredbo ES, Bio certifikat, Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, M - gorčica, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez dodanega sladkorja, brez palmovega olja |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1679 / 401 kj / kcal |
| maščobe | 9,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 5,1 g |
| ogljikovi hidrati | 63 g |
| od tega sladkor | 21 g |
| vlaknine | 4,6 g |
| beljakovine | 14 g |
| Sol | 0,33 g |
Sestavine
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| vitamin A | 529 µg |
| vitamin B1 (tiamin/tiamin) | 1,3 mg |
| vitamin D | 6,1 µg |
| kalcij | 600 mg |
| natrij | 130 mg |
Pomembne informacije o uporabi
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Nemčija, www.holle.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Holle Bio mlečna kaša - banana
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov