Haribo Kisli krompirček, 100 g
Kisli sadni gumi bonboni v obliki pomfrita
€ 1,29
(€ 12,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 5 sadnih okusov
- Mehki sadni gumi bonboni
- Ekstra kislo
Opis
Pozor, res je kislo! Kisli krompirček HARIBO so mehke, pisane sadne palčke s kislim ovojem v petih različnih okusih:
- ananas
- grenivka
- breskev
- pomarančni sok
- limona
Sestavine
Glukosesirup, sladkor, Škrob, želatina, citronska kislina[2], Jabolčna kislina[2], sadni in rastlinski koncentrati - izvleček (bezgove jagode, črni ribez, Pomaranče, limona, jabolko, korenje, redkev, Cvetovi hibiskusa, sladki krompir, Spirulina, žafranika), aroma, trikalcijev citrat (E333)[3], natrijev hidrogen malat (E350)[3], Karnauba vosek[1], sirup karamelnega sladkorja, invertni sladkorni sirup
- Sredstvo za premaz
- acidifikatorji
- Regulator kislosti
Lahko vsebuje sledi MLEKA in PŠENICE.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1444 / 345 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 81 g |
| od tega sladkor | 62 g |
| beljakovine | 3,5 g |
| Sol | 0,08 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Avstrija, www.haribo.com/de-at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haribo Kisli krompirček
| 5 Zvezdic | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov