Greenomic Tartufo Stracciatella, 1 kg
Čokoladne praline brez glutena
€ 59,99
(€ 59,99 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bela čokolada
- s koščki temne čokolade
- rafinirano z lešniki
Opis
Brezglutenske praline iz bele čokolade, oplemenitene s kremasto lešnikovo kremo in koščki temne čokolade. Popolna dopolnitev vroče skodelice kapučina.
Vsebina: 72 - 75 kosov
Sestavine
bela čokolada (sladkor, Polnovredno mleko v prahu, Kakavovo maslo), sojin lecitin (E322)[1], aroma vanilije, lešniki (lešniki, lešnikova pasta), 22 % Temna čokolada (sladkor, Kakavova masa, Kakavovo maslo)
- Emulgatorji
Lahko vsebuje sledi oreščkov in mleka.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2345 / 560 kj / kcal |
| maščobe | 35 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 16,5 g |
| ogljikovi hidrati | 53 g |
| od tega sladkor | 49 g |
| beljakovine | 7,5 g |
| Sol | 0,13 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Nemčija, www.greenomic.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Greenomic Tartufo Stracciatella
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (100%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov