Greenomic Tartufo Al Pistacchio, 1 kg
Praline kot nasitna poslastica
€ 64,99
(€ 64,99 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bela čokolada
- s pistacijevo kremo
- čudovit okus
Podobni izdelki
Opis
Tartufo praline iz bele čokolade in pistacij kot nasitna poslastica za vaše najdražje ali samo za vas. Uživajte v tej čudoviti skušnjavi unikatnih slaščic!
Vsebina: 72 - 75 kosov
Sestavine
62 % bela čokolada (sladkor, Polnovredno mleko v prahu, Kakavovo maslo), sojin lecitin (E322)[1], aroma vanilije, 32 % Pistacije, sladkor
- Emulgatorji
Lahko vsebuje sledi oreščkov, mleka in soje.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2399 / 573 kj / kcal |
| maščobe | 39 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 14 g |
| ogljikovi hidrati | 42 g |
| od tega sladkor | 38 g |
| beljakovine | 12 g |
| Sol | 0,18 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Nemčija, www.greenomic.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Greenomic Tartufo Al Pistacchio
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov