Začimbne mešanice za omake, pomake in prelive

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Omake, pomake in prelivi: 1 - 30 od 128 izdelkov

Herbaria Mešanica začimb "Sreča s tartufi"

Herbaria Mešanica začimb "Sreča s tartufi", 110 g

  • idealno za rižote in dušene jedi
  • primerno za testenine in solate
  • s kostanji in mandljevimi gobami
€ 8,99 € 9,99 (€ 81,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Mešanica začimb Umami

Stay Spiced! Mešanica začimb Umami, 70 g

  • Brez glutamata in ojačevalcev okusa
  • Vsestransko uporabno
  • Idealno za kreativno kuhinjo
€ 7,19 € 7,99 (€ 102,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Mešanica začimb "Wilde Hilde"

Herbaria Mešanica začimb "Wilde Hilde", 100 g

  • spodbuja vse okuse
  • primerno za različne solate
  • s koprom, sladkim korenom in mirto
€ 7,19 € 7,99 (€ 71,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonnentor Adios sol! Mešanica vrtne zelenjave

Sonnentor Adios sol! Mešanica vrtne zelenjave, 55 g

  • sadko-zelenjaven okus
  • decentna nota soli
  • za domačo kuhinjo
€ 3,59 € 3,99 (€ 65,27 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ankerkraut Mešanica začimb Umami

Ankerkraut Mešanica začimb Umami, 210 g

  • Za vse krepke jedi
  • Za končni pridih vašim jedem
  • Uravnotežena mešanica okusov
€ 8,99 € 9,99 (€ 42,81 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonnentor Vse iz podeželja, začimba za solate

Sonnentor Vse iz podeželja, začimba za solate, Pakiranje, 15 g

  • optični užitek
  • kulinarična zeliščna aroma
  • pikantna nota divjega česna
€ 2,69 € 2,99 (€ 179,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Cafe de Paris - zeliščno maslo

Stay Spiced! Cafe de Paris -​ zeliščno maslo, 50 g

  • Za zeliščno maslo in omake
  • Kot nalašč s svinjino
€ 8,09 € 8,99 (€ 161,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Začimbni pripravek za zelenjavno juho, Vital

Wiberg Začimbni pripravek za zelenjavno juho, Vital, 1.200 g

  • brez palmove maščobe & ojačevalcev okusa
  • prijeten okus
  • čisto rastlinsko
€ 15,56 € 17,29 (€ 12,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spicebar Bio dimljena mešanica popra in paprike

Spicebar Bio dimljena mešanica popra in paprike, 100 g

  • intenzivna aroma dima
  • posebej aromatično
  • idealno za natrgano svinjino in burgerje
€ 5,30 € 5,89 (€ 53,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Chimichurri

Stay Spiced! Chimichurri, 60 g

  • Odlično z govedino
  • Za pomake in omake
  • Najboljše za BBQ
€ 7,73 € 8,59 (€ 128,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Avokado - guacamole

Stay Spiced! Avokado -​ guacamole, 85 g

  • Pikantno in začinjeno
  • Odlična začimba za zaključek
  • Uravnoteženi okusi
€ 8,09 € 8,99 (€ 95,18 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Mešanica začimb Zaatar Levante

Stay Spiced! Mešanica začimb Zaatar Levante, 60 g

  • vsebuje sezam
  • za marinade in pomake
  • aromatičen grenak okus
€ 8,09 € 8,99 (€ 134,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonnentor Začimba za solato mleta

Sonnentor Začimba za solato mleta, 35 g

  • z 12 različnimi zelišči
  • primeren tudi za namaze in omake za pomakanje
  • prijetna začimba
€ 2,69 € 2,99 (€ 76,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonnentor Bio mešanica začimb za topping za solate

Sonnentor Bio mešanica začimb za topping za solate, Škatla (30 g)

  • začimbe, cvetje in sadje
  • odlično tudi za kruh
  • vegansko in brez dodane soli
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Österreichische Bergkräuter Mešaince začimb liptaver

Österreichische Bergkräuter Mešaince začimb liptaver, 60 g

  • za čudovit namaz
  • izredno aromatično
  • enostavno in praktično
€ 4,04 € 4,49 (€ 67,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Casale Paradiso Mešanica začimb za brušeto

Casale Paradiso Mešanica začimb za brušeto, 100 g

  • tipično Italijanska predjed
  • v zaščitni embalaži za aromo
€ 5,30 € 5,89 (€ 53,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonnentor Bio začimbna mešanica za grško solato

Sonnentor Bio začimbna mešanica za grško solato, 35 g

  • mediteranski zeliščni okus
  • za solate, tzatziki in drugo
  • 100 % bio, vegansko in brez kvasa
€ 3,59 € 3,99 (€ 102,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ankerkraut Sour-Cream & Onion

Ankerkraut Sour-​Cream & Onion, 90 g

  • idealno za meso & krompir
  • z limonino lupino
  • rafinirana mešanica
€ 5,39 € 5,99 (€ 59,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Mešanica bio začimb - Caesar Salad

Herbaria Mešanica bio začimb -​ Caesar Salad, 120 g

  • idealno za solate in avokado
  • s česnom in limono
  • v posodici, ki ščiti arome
€ 7,19 € 7,99 (€ 59,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Mešanica začimb "Klic oaze"

Herbaria Mešanica začimb "Klic oaze", 110 g

  • za Taboule in solato
  • prilega se tudi kuskusu
€ 8,09 € 8,99 (€ 73,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonnentor Bio začimbna sol za krompirček

Sonnentor Bio začimbna sol za krompirček, 130 g

  • slano-pekoče, s pridihom česna
  • z morsko soljo, rožmarinom in še veliko več
  • veliko možnosti uporabe
€ 3,77 € 4,19 (€ 29,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Stay Spiced! Začimba česen maslo

Stay Spiced! Začimba česen maslo, 100 g

  • Vsestransko uporaben
  • Intenzivni in aromatični
  • S kalifornijskim česnom
€ 8,99 € 9,99 (€ 89,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maggi Gourmet Sauce - Mushroom Cream Sauce

Maggi Gourmet Sauce -​ Mushroom Cream Sauce, 33 g

  • kremna gobova omaka
  • z aromatičnimi gobami
  • hitra in enostavna priprava
€ 1,34 € 1,49 (€ 40,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Tzatziki

KOTÁNYI Tzatziki, 36 g

  • osvežujoč okus
  • solate, kruhki in drugo
€ 2,99 (€ 83,06 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sonnentor Adios sol! Pekoča mešanica zelenjave

Sonnentor Adios sol! Pekoča mešanica zelenjave, Paket, 50 g

  • s 43% deležem zelenjave
  • aromatično-pekoč okus
  • vsestransko uporabno
€ 3,59 € 3,99 (€ 71,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Herbaria Querbeet

Herbaria Querbeet, 90 g

  • za solate, omake & juhe
  • z zelenjavo & zelišči
  • vsestransko uporabna
€ 6,29 € 6,99 (€ 69,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spicebar Bio Umami Bums

Spicebar Bio Umami Bums, 100 g

  • vsestranski okus
  • idealno za tofu in meso
  • brez ojačevalcev okusa
€ 5,30 € 5,89 (€ 53,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Casale Paradiso Bouquet Garni šopek zelišč

Casale Paradiso Bouquet Garni šopek zelišč, 30 g

  • praktična embalaža
  • klasični dodatek za juhe in omake
€ 8,00 € 8,89 (€ 266,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Grška zelišča

KOTÁNYI Grška zelišča, 15 g

  • aromatična kompozicija
  • Intenziven vonj in okus
  • za meso, pečene jedi in omake
€ 2,99 (€ 199,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maggi Gourmet Sauce - Dill Sauce

Maggi Gourmet Sauce -​ Dill Sauce, 26 g

  • svež okus
  • hitra in enostavna priprava
  • vegetarijanski recept
€ 1,34 € 1,49 (€ 51,54 / kg)

Dostava do 7. oktober