Frierss Krainer klobase, 250 g
Goveje in svinjske klobase iz Koroške
€ 4,99
(€ 19,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- pikanten dimljen okus
- hladno dimljeno in nežno kuhano
- kot priloga, prigrizek in drugo
Opis
Pusto, izbrano goveje in svinjino iz Avstrije, rafinirano s posebno mešanico začimb in hladnim dimljenjem. Prava poslastica za vse ljubitelje klobas – bodisi same, s kislim zeljem ali kot sestavino za različne jedi. Pogostitev za celo družino.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1365 / 326 kj / kcal |
| maščobe | 27 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 11 g |
| ogljikovi hidrati | 0,7 g |
| od tega sladkor | 0,6 g |
| beljakovine | 20 g |
| Sol | 3 g |
Sestavine
83 % meso (Svinjina, Govedina), nitritne soli (Jedilna sol, Natrijevnitrit[1]), Glukoza, začimbe, Izvleček začimb, sladkor, Difosfat[2], Mononatriumglutamat[3], Askorbinska kislina (300e)[4], Natrijevaskorbat[4], Začimba
- konzervans
- Stabilizator
- ojačevalci okusa
- Antioksidanti
Klobase so bile prekajene in kuhane.
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Avstrija, www.frierss.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Frierss Krainer klobase
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov