Freche Freunde - sadni in zelenjavni prigrizki za otroke

Naravno brez dodatkov

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Freche Freunde: 26 izdelkov

Freche Freunde Bio hrustljave rezine - banana in buča

Freche Freunde Bio hrustljave rezine -​ banana in buča, 84 g

  • od 8. meseca
  • rahlo sladek okus
  • idealno za male otroške rokice
€ 2,99 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Bio sadni čips - 100% jagoda

Freche Freunde Bio sadni čips -​ 100% jagoda, 12 g

  • od 12. meseca
  • čisto sadje brez dodatkov
  • dodatek k mueslijom, kašam
€ 2,79 (€ 232,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Smoothie čips Exotik z jogurtom

Freche Freunde Smoothie čips Exotik z jogurtom, 16 g

  • od 3. leta dalje
  • plast jogurta
  • eksotičen okus
€ 2,69 (€ 168,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Bio ploščica - banana in češnja

Freche Freunde Bio ploščica -​ banana in češnja, 92 g

  • od 1. leta dalje
  • priročna velikost
  • skrbno izbrane sestavine
€ 2,89 (€ 31,41 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio ovsena sadna ploščica - jagoda, 6 x 30 g

Freche Freunde Bio ovsena sadna ploščica -​ jagoda, 6 x 30 g, 180 g

  • od 12. meseca
  • veganski prigrizek
  • brez aditivov
€ 3,49 (€ 19,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio kosmiči - banana, jabolko in borovnica

Freche Freunde Bio kosmiči -​ banana, jabolko in borovnica, 220 g

  • od 12. meseca
  • enostavno za žvečenje
  • vrečka, ki jo je mogoče ponovno zapreti
€ 3,69 (€ 16,77 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Bio sadni čips - mešanica rdečega sadja

Freche Freunde Bio sadni čips -​ mešanica rdečega sadja, 10 g

  • od 12. meseca
  • liofilizirano sadje
  • idealno tudi kot topping
€ 2,79 (€ 279,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Bio kosmiči - jabolko in jagoda

Freche Freunde Bio kosmiči -​ jabolko in jagoda, 125 g

  • od 12. meseca
  • otrokom prijazne sestavine
  • odličen okus z mlekom ali jogurtom
€ 2,99 (€ 23,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Bio čičerikine preste

Freche Freunde Bio čičerikine preste, 75 g

  • od 12. meseca
  • priročen prigrizek
  • brez soli
€ 1,89 (€ 25,20 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Bio sadni čips - 100% mango

Freche Freunde Bio sadni čips -​ 100% mango, 14 g

  • od 12. meseca
  • naravni sadni prigrizki
  • brez barvil & konzervansov
€ 2,79 (€ 199,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Bio ploščica - jabolko in korenje

Freche Freunde Bio ploščica -​ jabolko in korenje, 92 g

  • od 1. leta dalje
  • primerno za majhne otroške ročice
  • raznolik okus
€ 2,89 (€ 31,41 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Bio hrustljavi srčki - banana & jagoda

Freche Freunde Bio hrustljavi srčki -​ banana & jagoda, 30 g

  • od 12. meseca
  • veganski prigrizek
  • z naravno fruktozo
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Freche Freunde Bio rozine, 3 x 12 g

Freche Freunde Bio rozine, 3 x 12 g, 42 g

  • od 12. meseca
  • naravni prigrizki
  • priročna velikost za na pot
€ 1,29 (€ 30,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio Quetschie - jabolko, jagoda, borovnica in malina

Freche Freunde Bio Quetschie -​ jabolko, jagoda, borovnica in malina, 100 g

  • od 6. meseca
  • naravni prigrizek za otroke
  • s slastno močjo jagodičja
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadno-žitni pire v vrečki - banana in jagoda z ovsom in kvinojo

Freche Freunde Sadno-​žitni pire v vrečki -​ banana in jagoda z ovsom in kvinojo, 100 g

  • od 6. meseca dalje
  • odlično za na pot
  • sladkost izvira le iz sadja
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio ploščica - banana, rdeče grozdje in aronija

Freche Freunde Bio ploščica -​ banana, rdeče grozdje in aronija, 92 g

  • od 1. leta dalje
  • brez dodanega sladkorja
  • z naravnimi sestavinami
€ 2,89 (€ 31,41 / kg)

Dostava do 13. oktober

Bio Quetschie - jabolko, hruška in pasijonka

Freche Freunde Bio Quetschie -​ jabolko, hruška in pasijonka, 100 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • idealen za potovanja
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio Quetschie - jabolko, mango in breskev

Freche Freunde Bio Quetschie -​ jabolko, mango in breskev, 100 g

  • od 6. meseca
  • naravno sladko
  • brez dodanih arom
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio Quetschie - jabolko, banana, ananas in kokos

Freche Freunde Bio Quetschie -​ jabolko, banana, ananas in kokos, 100 g

  • od 6. meseca
  • sladka sadna kombinacija
  • uživajte brezskrbno
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio Quetschie - banana, jabolko, jagoda in malina

Freche Freunde Bio Quetschie -​ banana, jabolko, jagoda in malina, 100 g

  • od 6. meseca
  • 100% sadje
  • fino pasirano
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadni pire v vrečki - jabolko, breskev in jagoda

Freche Freunde Sadni pire v vrečki -​ jabolko, breskev in jagoda, 100 g

  • od 6. meseca dalje
  • priročna embalaža
  • sladkost izvira le iz sadja
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sadno-žitni pire v vrečki - jabolko, jagoda in malina z zdrobom

Freche Freunde Sadno-​žitni pire v vrečki -​ jabolko, jagoda in malina z zdrobom, 100 g

  • od 6. meseca dalje
  • kremasta in fina tekstura
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio ploščica - breskev, hruška, sliva in črni ribez

Freche Freunde Bio ploščica -​ breskev, hruška, sliva in črni ribez, 92 g

  • od 1. leta dalje
  • z naravnimi sestavinami
  • brez dodanega sladkorja
€ 2,89 (€ 31,41 / kg)

Dostava do 13. oktober

Bio smoothie čips - banana, jabolko, jagoda in jogurt

Freche Freunde Bio smoothie čips -​ banana, jabolko, jagoda in jogurt, 16 g

  • od 12. meseca
  • liofilizirano sadje
  • naravne sestavine
€ 2,69 (€ 168,13 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Otroški piškoti Rübchen - rdeča pesa in pastinak

Freche Freunde Otroški piškoti Rübchen -​ rdeča pesa in pastinak, 30 g

  • od 8. meseca dalje
  • nežno sladkast okus
  • brez dodane soli in sladkorja
€ 1,19 (€ 39,67 / kg)

Dostava do 13. oktober

Sadno-jogurtov pire v vrečki - jogurt, banana, jagoda, jabolko in malina

Freche Freunde Sadno-​jogurtov pire v vrečki -​ jogurt, banana, jagoda, jabolko in malina, 100 g

  • od 6. meseca dalje
  • brez dodatkov
  • primerno za prigrizek
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 13. oktober

Z ekološkimi izdelki Freche Feunde bodo vaši otroci doživeli prve izkušnje v neskončnem svetu sadja in zelenjave. Hitri prigrizki, kašice v vrečkah za stikanje, blaga dopolnila in hranljivi muesliji – to je tisto, v čemer uživajo otroci in zmanjšuje vsakodnevni stres staršev. Naravni recepti ne vsebujejo dodanega sladkorja ali nepotrebnih dodatkov.