Haas Mešanica za peko cimetovih rolic (Cinnamon Rolls), 557 g
Zanesljiva mešanica za priljubljeno pecivo h kavi
€ 8,99
(€ 16,14 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- preprosto kvašeno testo, vključno s suhim kvasom
- poljubno polnilo s cimetom in sladkorjem
- prilagodljiv vaniljev preliv
Opis
Ta all-in-one mešanica brez truda prinese vonj sveže pečenih cimetovih rolic v vašo kuhinjo. Pakiranje že vsebuje natančno količino suhega kvasa za puhasto kvašeno testo, ki mu morate dodati le vodo. Pri nadevu lahko aromo prilagodite lastnemu okusu z dodajanjem zmehčanega masla, cimeta in sladkorja. Priložen vaniljev preliv pa poskrbi za popoln zaključek. Izbirate lahko med klasičnim, redkejšim prelivom z vodo ali bogato kremo, ki jo ustvarite z dodajanjem kremnega sira.
| Št. izd.: | EDH-1007311 |
|---|---|
| Vsebina: | 557 g |
| EAN: | 9055500010609 |
| Št.-Proizvajalca: | 1007311 |
| Znamka: | Haas |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, C - jajce, F - soja, G - mleko, N - sezam semena, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
pšenična moka, sladkor, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, polno jajce v prahu, Dekstroza, Posneto mleko v prahu, Krompirjevi kosmiči, sol, jajčni rumenjak v prahu, naravna aroma, sredstva za obdelavo moke (askorbinska kislina), Encimi, začimbe
Kvas, Emulgator (Sorbitanmonostearat)
sladkor, modificiran škrob, aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1671 / 399 kj / kcal |
| maščobe | 9,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,2 g |
| ogljikovi hidrati | 65 g |
| od tega sladkor | 11 g |
| beljakovine | 12 g |
| Sol | 1,3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Mešanica za peko cimetovih rolic (Cinnamon Rolls)
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov