Haas Gorčica za žar, 330 g
Pikantna gorčica, idealna za dobrote z žara
€ 3,99
(€ 12,09 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Haas
Balzamična gorčica
Plemenito pikantna balzamična gorčica za ljubitelje italijanske kuhinje
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Angleška gorčica
Pikantna ostrina za prave gurmane
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica Sarepta
Pikantno, sladko in začinjeno za edinstveno aromo
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica za žar
Pikantna gorčica, idealna za dobrote z žara
€ 3,99(€ 12,09 / kg) -
Haas
Hrenova gorčica
Fina ostrina hrena in pikantnost za narezke
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica Kremser
Sladki klasik in fin okus za klobasice
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica estragon
Klasična pikantna gorčica
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Pikantna gorčica za žar
Ognjena ostrina in užitek na žaru za ljubitelje pekočega
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica čili-jalapeño
Ognjeni trenutki in ostrina za specialitete z žara
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Figova gorčica
Sadno-sladka figova gorčica in užitek za sirove plošče
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Pivska gorčica
Pikantna pivska specialiteta in pravi gostilniški okus
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Zeliščna gorčica
Aromatična gorčica z aromatičnimi zelišči
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica za mesni sir (Leberkäse)
Okusna gorčica za mesni sir in začimba za malico
€ 2,99(€ 14,95 / kg)
Lastnosti in prednosti
- vegansko
- edinstvena in pikantna mešanica začimb
- idealno za meso na žaru, klobasice in podobno
Opis
Edinstvena mešanica začimb daje gorčici za žar znamke Haas nezmotljiv, pikantno-začinjen okus. S tem jedem z žara, klobasicam in podobnim dobrotam doda prav posebno noto, ki obogati vsak obrok.
| Št. izd.: | EDH-10182212 |
|---|---|
| Vsebina: | 330 g |
| EAN: | 9044400602007 |
| Št.-Proizvajalca: | 10182212 |
| Znamka: | Haas |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
AQUA, gorčična semena, vinski žgani kis, sladkor, sol, hren, začimbe
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 553 / 132 kj / kcal |
| maščobe | 5,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 13 g |
| od tega sladkor | 9,3 g |
| beljakovine | 4,7 g |
| Sol | 2,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Gorčica za žar
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov