Haas Citronska kislina, 250 g
Vsestranska citronska kislina za kuhinjo in gospodinjstvo
€ 3,39
(€ 13,56 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- priročno 250-gramsko pakiranje
- uporabno tudi v gospodinjstvu
- za izboljšanje okusa solat in pijač
Opis
Citronska kislina znamke Haas v priročnem 250-gramskem pakiranju omogoča številne in zelo raznolike načine uporabe. Odlično se obnese za izboljšanje okusa sadnih pijač in solat. Poleg tega pa jo lahko v gospodinjstvu učinkovito uporabite tudi kot sredstvo za odstranjevanje vodnega kamna.
| Št. izd.: | EDH-10016250 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9055500162513 |
| Št.-Proizvajalca: | 10016250 |
| Znamka: | Haas |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
100 % citronska kislina
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1256 / 300 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Citronska kislina
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov