Conte de Cesare Pesto Delicato z baziliko, 130 g
Nežno in aromatično po ligurski tradiciji
€ 3,99
(€ 30,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sveži lističi bazilike in česen
- pripravljen s 100-odstotnim oljčnim oljem
- popoln kot začinjena omaka za testenine
Ustrezni izdelki
Opis
Nežen bazilikin pesto prinaša na mizo ves pristen in aromatičen okus ligurske tradicije. Skrbno izbrane sestavine, kot so sveža bazilika, česen, pinjole in sardinski sir pecorino, so združene z odličnim olivnim oljem, da ustvarijo kremasto in okusno omako. Odlična je za preliv testenin, za še bolj ovijajočo in harmonično konsistenco pa jo lahko emulgirate z malo vode, v kateri so se testenine kuhale.
| Št. izd.: | EDH-10845085 |
|---|---|
| Vsebina: | 130 g |
| EAN: | 9004698450865 |
| Št.-Proizvajalca: | 10845085 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Lahko vsebuje sledi: | C - jajce, E - oreščki, F - soja, G - mleko, H - stročnice, L - zelena, O - žveplovoksid in sulfiti |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2047 / 489 kj / kcal |
| maščobe | 48 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 8 g |
| ogljikovi hidrati | 8 g |
| od tega sladkor | 3 g |
| beljakovine | 5,5 g |
| Sol | 1,8 g |
Sestavine
oiivno olje, 34 % Bazilika, sir Grana Padano ZOP (Mleko, sol, Lab, konzervans (lizocim iz jajca)), indijski oreščki, sir Pecorino Romano ZOP, Krompirjevi kosmiči (krompir, začimbe[1]), oljčno olje ekstra deviško, pinjole, sladkor, sol, česen zrnca, sredstvo za uravnavanje kislosti (Acidum Lacticum (mlečna kislina))
- vsebuje sulfite
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Pesto Delicato z baziliko
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov