Haas Balzamična gorčica, 200 g
Plemenito pikantna balzamična gorčica za ljubitelje italijanske kuhinje
€ 2,99
(€ 14,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
Haas
Balzamična gorčica
Plemenito pikantna balzamična gorčica za ljubitelje italijanske kuhinje
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Angleška gorčica
Pikantna ostrina za prave gurmane
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica Sarepta
Pikantno, sladko in začinjeno za edinstveno aromo
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica za žar
Pikantna gorčica, idealna za dobrote z žara
€ 3,99(€ 12,09 / kg) -
Haas
Hrenova gorčica
Fina ostrina hrena in pikantnost za narezke
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica Kremser
Sladki klasik in fin okus za klobasice
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica estragon
Klasična pikantna gorčica
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Pikantna gorčica za žar
Ognjena ostrina in užitek na žaru za ljubitelje pekočega
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica čili-jalapeño
Ognjeni trenutki in ostrina za specialitete z žara
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Figova gorčica
Sadno-sladka figova gorčica in užitek za sirove plošče
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Pivska gorčica
Pikantna pivska specialiteta in pravi gostilniški okus
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Zeliščna gorčica
Aromatična gorčica z aromatičnimi zelišči
€ 2,99(€ 14,95 / kg) -
Haas
Gorčica za mesni sir (Leberkäse)
Okusna gorčica za mesni sir in začimba za malico
€ 2,99(€ 14,95 / kg)
Lastnosti in prednosti
- vegansko
- za italijanske prelive
- z Aceto Balsamico di Modena I.G.P.
Opis
Balzamična gorčica CONTE DeCESARE je nepogrešljiva pri pripravi italijanskih prelivov. Pri tej posebej plemeniti in pikantni vrsti gorčice pridejo do izraza fine note pravega balzamičnega kisa Aceto Balsamico di Modena I.G.P. Zato je ta izdelek prava nuja za vse ljubitelje mediteranske kuhinje.
| Št. izd.: | EDH-10860113 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 9004698601007 |
| Št.-Proizvajalca: | 10860113 |
| Znamka: | Haas |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
AQUA, gorčična semena, 16 % Aceto Balsamico di Modena I.P., vinski kis, grozdni mošt, Barvilo (Karamela), antioksidanti (žveplov dioksid), sladkor, Kis iz rdečega vina, sol, začimbe
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 674 / 161 kj / kcal |
| maščobe | 5,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 21 g |
| od tega sladkor | 17 g |
| beljakovine | 4,6 g |
| Sol | 1,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Balzamična gorčica
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov