Conte de Cesare Crema all Aceto Balsamico di Modena, 250 ml
Kremna gurmanska klasika in popoln zaključek
€ 5,99
(€ 23,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vegansko
- idealno za kreativno dekoracijo in garniranje
- za sladke in slane jedi
Ustrezni izdelki
Opis
Crema all Aceto Balsamico di Modena prinaša v vašo kuhinjo ves čar italijanske kulinarične tradicije. Zahvaljujoč priročnemu, tankemu nastavku je idealen za natančno okraševanje in prelivanje jedi. Njegova kremasta, žametna konsistenca je odlična za spremljavo govejega fileja, pokrovač, testenin in rižot, pa tudi sirov, solat, svežih jagod ali sladoleda, saj ustvarja prijetno ravnovesje sladkobe in kislosti.
| Št. izd.: | EDH-10848200 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9004698482019 |
| Št.-Proizvajalca: | 10848200 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | O - žveplovoksid in sulfiti |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 1093 / 261 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 65 g |
| od tega sladkor | 46 g |
| beljakovine | 0,3 g |
| Sol | 0,06 g |
Sestavine
70 % Aceto Balsamico di Modena I.G.P. (vinski kis, kuhan grozdni mošt, Koncentriran grozdni mošt, Amonijevsulfat-sladkorno barvilo (E150d)), Glukosesirup, kuhan grozdni mošt, modificiran koruzni škrob
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Crema all Aceto Balsamico di Modena
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov