Conte de Cesare Ekstra deviško oljčno olje, 250 ml
Italijanski užitek in visoka kakovost
€ 10,99
(€ 43,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- stisnjeno iz ročno obranih oliv
- nežna in neposredna predelava
- saden okus in polna aroma
Ustrezni izdelki
Opis
To ekstra deviško oljčno olje je narejeno iz ročno izbranih italijanskih oljk. Naravna nega oljčnih dreves in strog nadzor kakovosti zagotavljata visokokakovosten izdelek s sadnim okusom in intenzivno aromo, idealen za popestritev katere koli jedi.
| Št. izd.: | EDH-10835906 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9004698351001 |
| Št.-Proizvajalca: | 10835906 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 3450 / 824 kj / kcal |
| maščobe | 92 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 13 g |
| od tega nenasičene maščobne kisline | 70 g |
| od tega večkrat nenasičene maščobne kisline | 9 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
| vitamin E | 12 mg |
Sestavine
100 % native olivno olje
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Ekstra deviško oljčno olje
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov