Conte de Cesare Celi olupljeni paradižniki, 400 g
Najvišja kakovost za vaše jedi
€ 2,99
(€ 12,46 / kg Neto plod, vklj. 9,5% DDV
Različica:
Lastnosti in prednosti
- olupljeni paradižniki s strogim izborom
- nežen proizvodni postopek
- vložen v izjemno gosti sok
Ustrezni izdelki
Opis
Celi olupljeni paradižniki so narejeni iz skrbno izbranih paradižnikov v skladu s strogimi merili kakovosti, vključno z zrelostjo, velikostjo in celovitostjo. Konzervirani v izjemno gostem soku in nežno obdelani dajejo italijanskim receptom bogat in pristen okus.
| Št. izd.: | EDH-10829520 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 9004698205205 |
| Št.-Proizvajalca: | 10829520 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 126 / 30 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 5,5 g |
| od tega sladkor | 3,9 g |
| beljakovine | 1,3 g |
| Sol | 0,03 g |
Sestavine
Olupljeni paradižnik, Paradižnikov sok, sredstvo za uravnavanje kislosti (citronska kislina)
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Celi olupljeni paradižniki
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov