Borrelli Hobotnice, 200 g
Idealen spremljevalec za sardone
€ 11,89
(€ 59,45 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Oreščkast, blag okus
- Predelano sveže ulovljeno
- S česnom
Opis
Morski sadeži v Pugliji se nabirajo na obalah Jadranskega in Jonskega morja. Tradicionalno pripravljeni morski sadeži iz Puglie dopolnjujejo raznoliko kulinariko v regiji in so zelo priljubljeni med turisti. V tej dobroti kosi sveže ujete hobotnice dajejo oreščkasti, blagi okus in so nežni za ugriz. Peteršilj in česen dodata nežne note, kis in olje pa ostaneta diskretno v ozadju te jedi.
Hobotnica se čudovito poveže s kruhom in ribjimi specialitetami iz sardona ali tune. Odličnega okusa je tudi z zelenimi beluši ali svežimi solatami.
- Shranjujte v hladilniku pri 0 - 4 °C, zaščitite pred svetlobo in toploto.
Sestavine
60 % lovke hobotnice, Sončnično olje, vinski kis, sol, sladkor, peteršilj, Česen, citronska kislina[1]
- Regulator kislosti
Lahko vsebuje sledi sulfitov, rakov, rib, jajc, soje, glutena in zelene.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 502 / 120 kj / kcal |
| maščobe | 3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 1 g |
| od tega sladkor | 1 g |
| beljakovine | 21 g |
| Sol | 1,28 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Borrelli srl, Manfredonia FG, 71043, Manfredonia, Italija, www.borrellisrl.it |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Borrelli Hobotnice
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov