STAUD‘S Omejena izdaja - limetin sadni namaz, 250 g
Eksotični okusi za zajtrk
€ 6,79
(€ 27,16 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- limetino-limonino, osvežujoče in sladko
- idealno za angleški zajtrk in več
- priročen navojni pokrovček
Opis
Čista limeta - osvežujoča aroma in neokrnjen okus vas popeljeta v eksotične, dišeče sadovnjake! Najboljši užitek, ki malo približa naslednje potovanje. Omejena razpoložljivost. Praktičen kozarec z navojnim pokrovom, 250 gramov.
Sestavine
sladkor, 45 % sadeži (Limeta, koncentrat limetinega soka), Pektin[1]
- želirno sredstvo
Narejeno iz 40 g sadja na 100 g.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 996 / 238 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 57 g |
| od tega sladkor | 57 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - limetin sadni namaz
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov