BioArt Marelični sadni namaz z zmanjšanim deležem sladkorja, 250 g
Naravno proizvedeno in fino uravnoteženo
€ 8,99
(€ 35,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- visok delež sadja
- z ekološkim limoninim sokom
- naraven okus
Ustrezni izdelki
Opis
Za ta lahek ekološki sadni namaz so izbrani sadeži skrbno obdelani in tradicionalno vkuhani. Visok delež sadja zagotavlja posebej aromatično doživetje okusa. Receptura vsebuje rastlinski pektin in pravi ekološki limonin sok ter je brez umetnih barvil in ojačevalcev okusa.
| Št. izd.: | BIOG-291211 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9006241200002 |
| Št.-Proizvajalca: | 291211 |
| Znamka: | BioArt |
| Sestava sadja: | marelice |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez barvil |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 720 / 172 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 41 g |
| od tega sladkor | 41 g |
| beljakovine | 0,7 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Marelični sadni namaz z zmanjšanim deležem sladkorja
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov