Zotter Schokoladen Bio MiXing velikonočno jajce - bela čokolada-karamela-malina, 100 g
Sadno-kremna velikonočna čokoladna kreacija
€ 9,99
(€ 99,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- ročno izdelano
- lepo okrašeno
- samo naravne barve
Opis
Zotterjevo "Velikonočno jajce z belo čokolado, karamelo in malino" je ljubeče oblikovana, ročno izdelana velikonočna čokoladna kreacija, ki združuje sladko, kremasto belo čokolado s sadnimi notami maline in žametno karamelo. Kombinacija kuverture, ki se stopi v ustih, in elegantne dekoracije ustvari okusno izkušnjo, ki je popolno darilo – za vse, ki se Zotterjeve čokolade preprosto ne morejo naveličati. Živahne barve seveda izvirajo izključno iz jagodičevja in sadja.
| Št. izd.: | ZSM-24581 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9006403088066 |
| Št.-Proizvajalca: | 24581 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], Polnovredno mleko v prahu[1], Posneto mleko v prahu[1], 4 % karamelizirano mleko v prahu[1] (Posneto mleko v prahu[1], sladkor[1]), 2 % zamrznjene posušene maline[1], Sladka sirotka v prahu[1], trsni sladkor[2], Emulgator (lecitin (soja)), liofiliziran mango, listi zelenega čaja[1], Stroki vanilije v prahu[2], rižev napitek v prahu[1] (Riž[1], sončnično olje[1], sol), Kokos v prahu[1] (Kokosova pasta[1], kokosovo mleko[1], kokosova moka[1]), koščki kakava[2], Kamena sol, Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1]), Posneti mlečni jogurt v prahu[1], nastrgan kokos[2], Cimet[1], Prevleka[1] (Glukosesirup[1], stabilizator (Gummi Arabicum[1])), sončnično olje[1], Emulgator (lecitin (sončnice[1]))
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine 74 %, iz kontroliranega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2418,56 / 577,66 kj / kcal |
| maščobe | 38 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 23 g |
| ogljikovi hidrati | 51 g |
| od tega sladkor | 51 g |
| beljakovine | 6,2 g |
| Sol | 0,27 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio MiXing velikonočno jajce - bela čokolada-karamela-malina
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov