Ankerkraut Darilni set začimb za cvrtnik na vroč zrak "Airfryer"
Začinjena trojica za vaš cvrtnik na vroč zrak
€ 19,89
(vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 3-delni darilni set
- krompirček, zelenjava in pečen piščanec
- škatla z oknom in dizajnom
Ustrezni izdelki
Opis
Ta set vam ponuja ustrezne začimbe za raznolike jedi iz cvrtnika na vroč zrak. S soljo za ocvrt krompirček, začimbo za pečenega piščanca in mešanico za zelenjavo iz pečice bodo vaši obroki zunaj hrustljavi, znotraj pa ostali sočni. Škatla je popolna za mesne jedi ali vegetarijanske priloge in je idealno darilo za vse ljubitelje kuhinje z manj maščobami.
| Št. izd.: | AK-4062988021039 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 set |
| EAN: | 4062988021039 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988021039 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
morska sol, čebula, Česen, sladka paprika, črni poper (Piper nigrum),
morska sol, sladka paprika, peteršilj, Česen, majaron, semena grškega sena, Zdrobljen čili, semena kumine, Muškatni orešček
76 % morska sol, sladka paprika, Gorčična moka, čebula, peteršilj, 1,9 % Dimljena sol (morska sol, Dim), Česen, origano
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 733 / 175 kj / kcal |
| maščobe | 2,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1 g |
| ogljikovi hidrati | 25 g |
| od tega sladkor | 18 g |
| beljakovine | 6,8 g |
| Sol | 45,5 g |
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 758 / 181 kj / kcal |
| maščobe | 3,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,7 g |
| ogljikovi hidrati | 25 g |
| od tega sladkor | 15 g |
| beljakovine | 8,4 g |
| Sol | 45 g |
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 314 / 75 kj / kcal |
| maščobe | 1,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 9,4 g |
| od tega sladkor | 5,8 g |
| beljakovine | 4,1 g |
| Sol | 77,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Darilni set začimb za cvrtnik na vroč zrak "Airfryer"
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov