BioArt Malinov sadni namaz z zmanjšanim deležem sladkorja, 250 g
Poln sadni okus za vsak dan
€ 8,99
(€ 35,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z ekološkim limoninim sokom
- brez barvil
- tradicionalno vkuhano
Ustrezni izdelki
Opis
Ta ekološki sadni namaz prepriča s svojim visokim deležem sadja in naravnim, intenzivnim okusom. Uporabljeni so skrbno izbrani ekološki sadeži, ki so nežno kuhani. Recepturo harmonično zaokrožijo majhna količina ekološkega trsnega sladkorja, rastlinski pektin in pravi ekološki limonin sok.
| Št. izd.: | BIOG-291220 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9006241200026 |
| Št.-Proizvajalca: | 291220 |
| Znamka: | BioArt |
| Sestava sadja: | jagodičje |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez barvil |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 733 / 175 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 39 g |
| od tega sladkor | 39 g |
| beljakovine | 1 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Malinov sadni namaz z zmanjšanim deležem sladkorja
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov