BioArt Krompirjev čips z morsko soljo, 100 g
Klasična poslastica iz ekološkega krompirja
€ 4,99
(€ 49,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hrustljavo in zlato rumeno
- s fino morsko soljo
- nežno pečeno z olupkom
Ustrezni izdelki
Opis
Za ta ekološki krompirjev čips je skrbno izbran krompir pečen z olupkom. Z nežnim pečenjem v ekološkem sončničnem olju dobi čudovito zlato rumeno barvo, popolno hrustljavost in polno aromo pravega krompirja. Ta skrben postopek priprave zagotavlja, da se pristen naravni okus kar najbolje ohrani. Obogaten s fino morsko soljo pa postane prava klasika, ki se prileže ob prav vsaki priložnosti.
| Št. izd.: | BIOG-332840 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9006241302058 |
| Št.-Proizvajalca: | 332840 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Po uporabi embalažo ponovno zaprite., Hraniti v suhem prostoru. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2018 / 482 kj / kcal |
| maščobe | 25 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,7 g |
| ogljikovi hidrati | 56 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| beljakovine | 5,6 g |
| Sol | 1,2 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Krompirjev čips z morsko soljo
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov