Barilla Penne Rigate, 500 g
Klasika za hitro pogostitev
€ 3,39
(€ 6,78 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Bolje držijo omako
- Odlično tudi za pečene testenine
- Z izbranim zdrobom iz trde pšenice
Opis
Penne rigate so ena najbolj priljubljenih oblik testenin. Pravzaprav je format zelo vsestranski , in popestri vse vrste omak, od najbolj tradicionalnih do najbolj izvirnih. Eden najbolj priljubljenih tradicionalnih receptov so penne all'arrabbiata, vendar so penne kot nalašč tudi za ustvarjanje čudovitih pečenih testenin.
Opomba: proizvajalec priporoča čas kuhanja 11 minut. Recept ne vsebuje jajc, vendar je iz proizvodnih razlogov možno, da končni izdelek vsebuje nekaj sledi.
Sestavine
Pšenični zdrob durum, pitna voda
Lahko vsebuje sledi soje.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1503 / 359 kj / kcal |
| maščobe | 2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 71,2 g |
| od tega sladkor | 3,5 g |
| beljakovine | 12,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Barilla Group, Via Mantova 166, 43122 , Parma, Avstrija, www.barilla.com/de-at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Barilla Penne Rigate
2 recenziji kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov